🔊
Backstreet Boys — Show Me The Meaning Of Being Lonely

Чому важливо обійматися: корисні властивості обіймів

Чому важливо обійматися: корисні властивості обіймів
25.01.2024
113
Міжнародний день обіймів, який відзначають наприкінці січня - чудова нагода дізнатися, чому такий простий прояв приязності важливий для здоров'я та ментального стану людей.

Покращення настрою

Обійми можуть стимулювати вироблення ендорфінів - нейромедіаторів, пов'язаних з відчуттям щастя і задоволення. Підвищений рівень ендорфінів може сприяти поліпшенню настрою і відчуття комфорту.

Полегшення болю

Обійми можуть мати знеболювальний ефект, забезпечуючи природну форму полегшення болю. Вивільнення ендорфінів під час обіймів може допомогти полегшити фізичний дискомфорт.

Зменшення почуття самотності

Обійми можуть забезпечити відчуття комфорту і полегшити відчуття самотності. Емоційна підтримка, що передається через фізичний дотик, допомагає людям відчувати себе більш захищеними і менш ізольованими.Покращення сну


Заспокійливий ефект обіймів, зокрема вивільнення окситоцину, може сприяти покращенню якості сну. Відчуття безпеки та розслаблення від обіймів може допомогти людям легше заснути.

Спілкування без слів

Обійми - це невербальна форма спілкування, яка може передавати емоції, співпереживання та підтримку без слів. Це потужний спосіб висловити турботу і розуміння.

І ще про корисне: читайте, як приготувати домашнє морозиво.

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона