Relax-Персона
Relax-Персона
Їх знають всі. До їхньої думки прислухаються. Їх - цитують ... Улюблені артисти і актори, письменники, бізнесмени, політики. Щодня з 10:00 до 23:00 в ефірі радіо Relax - кращі цитати видатних сучасників.
Поділіться цією програмою з друзями!
Найкращі випуски
Анджеліна Джолі, актриса
З'ясуйте, що ви собою уявляєте окремо від вашої сім'ї або супутника життя. Знайдіть в цьому світі себе і те, що вам потрібно, щоб добре почуватися на самоті. Це - найважливіше в житті. Знайдіть себе - і ви будете здатні досягти будь-яких вершин.
Анджеліна Джолі, кіноактриса
Якщо ти помиляєшся, то кого це стосується? Те, що інші вважають помилкою, для тебе може бути свідомим вибором. І іншим взагалі не має бути до цього ніякого діла.
Анні Леннокс, співачка
Майбутнє ще не відбулося, минулого вже немає. Варто думати лише про той момент, який відбувається саме тут і зараз, і намагатися зробити все, на що ти здатний.
Анні Леннокс, співачка
Запитайте себе: ви сьогодні вже зробили добру справу? Зробіть доброту своїм щоденним modus operandi - і ваше життя зміниться. А якщо так будуть робити багато людей - ми змінимо на краще весь цей світ.
Анні-Фрід Лінгстад, солістка гурту ABBA
Я не сумую за гуртом ABBA, хоча вона приносила мені багато радості. Потрібно вміти вчасно зупинитися, щоб залишити по собі добру пам'ять і чимось пишатися.
Анна Сьюелл, письменниця
Я не хочу миру, що уникає порозуміння; я хочу порозуміння, що приносить мир.
Барбара Стрейзанд, співачка
Життя занадто коротке, тому починайте з десерту.
Барбара Стрейзанд, співачка
Досконалість має містити в собі невеликий недолік. Тому що все ідеальне мертве та нудне.
Бенджамин Франклин, политик
Тому, кто хочет жить в мире и покое, не следует говорить все, что он знает, и судить то, что он видит.
Боб Дилан, музыкант
Когда я смотрю новости. я понимаю: миром правят те, кто никогда не слушают музыку.
Боб Дилан, музыкант
Успех - это возможность просыпаться утром и засыпать вечером, успевая делать между этими двумя событиями то, что тебе по-настоящему нравится.
Боб Марли, музыкант
Некоторые люди наслаждаются дождем, другие просто промокают.
Брітні Спірс, співачка
Любов - те почуття, яке очищає, підносить на небеса, піднімає тебе над усім - над страхами, метушнею, проблемами, дарує свободу і щастя. Любов - та причина, з якої ми всі опиняємося в цьому світі.
Брайан Трейси, автор бизнес-книг
Вы не властны над тем, что с Вами происходит, но Вы властны над своим отношением к происходящему. И именно это отношение и определяет, кто кого контролирует – события Вас или Вы эти самые события.
Габриэль Гарсиа Маркес, писатель
Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали тех, кто нам не подходит в спутники жизни, до того, как встретим свою настоящую половину. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.
Генри Форд, промышленник
Самая трудная вещь на свете — это думать своей собственной головой. Вот, наверное, почему так мало людей этим занимаются.
Глорія Естефан, співачка
Слабкий завжди поступається дорогою сильному, і тільки найсильніший поступається дорогою всім.
Дайана Росс, співачка
Ви не повинні сидіти і чекати, поки ваша блакитна мрія здійсниться. Чудес в реальному житті не буває. Тільки ви самі можете здійснити свою мрію.
Дайана Кролл, співачка
Творчість кожного артиста складається з особистого досвіду та власної уяви. Але вони так змішуються, що в результаті ти і сам не розумієш, що ти пережив, а що - придумав.
Дайана Кролл, співачка
Я навіть колись не мріяла, що в мене будуть такі можливості самореалізації - просто намагалася працювати якомога краще і бути щирою. І тепер я займаюся улюбленою справою. Ви теж зможете цього досягти!
Зараз в ефірі Раніше звучало
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному