Relax-Читання
У кожної людини є улюблені письменники та книги, які хочеться перечитувати ... Радіо Relax ділиться з вами своїми улюбленими уривками щодня та цілодобово. Нехай в вашому самому напруженому графіку будуть хвилини занурення в чарівний світ.
Relax-Персона
Їх знають всі. До їхньої думки прислухаються. Їх - цитують ... Улюблені артисти і актори, письменники, бізнесмени, політики. Щодня з 10:00 до 23:00 в ефірі радіо Relax - кращі цитати видатних сучасників.
Relax-Вінтаж
Пісні та виконавці, які входять до золотого фонду світової музики, свого часу були модними хітами - але сьогодні це класика. Луї Армстронг, Елла Фіцджеральд, Елвіс Преслі та інші - щодня з 10:00 до 20:00 в програмі "Релакс-Вінтаж".
Relax-Сінема
Є фільми, які нікого не залишають байдужими. Їх переглядають знов і знов. Діалоги розбирають на цитати. Музику - впізнають з першої ноти. Слухайте саундтреки з найкращих фільмів релакс-колекції в ефірі радіо Relax та нижче в цьому розділі та згадуйте улюблені моменти!
Релакс-версія
Щодня в ефірі слухайте нове, неочікуване звучання відомих пісень в програмі «Relax-версія». Ще більше легких та спокійних версій улюблених пісень - цілодобово на радіо «Relax-версія», без перерви на рекламу та розмови. Відчуйте легкість та спокій у кожній ноті знайомих та улюблених композицій!
Жити легко
Суттєва перевага XXI століття полягає в тому, що сучасна побутова техніка та гаджети звільняють нас від буденного клопоту і дарують більше часу для насолоди життям. Дізнавайтесь про найцікавіші гаджети, які ви точно захочете мати.
Relax-місця: прямуємо на Схід
Східні країни заворожують своєю загадковістю, кожна з них має свій характер, особливості, та звісно ж, місця, які варто побачити. Саме про них і йтиметься!
Грай за своїми правилами
Історії визначних особистостей, які не злякались перших поразок та здобули перемогу, продовжуючи грати за своїми правилами.
Зараз в ефірі Раніше звучало
Приєднуйтесь до Радіо Relax!