Зараз в ефірі
Релакс-день до
Зараз в ефірі
Радіо Релакс Легке та спокійне радіо
🔊
Радіо Релакс — Легке та спокійне радіо

Програми на Radio Relax

Теплий вечір: наживо

Жива музика та щирі емоції. Щоп’ятниці на спокійній хвилі насолоджуємося живим звучанням улюбленої релакс-музики

Relax-читання

У кожного з нас є улюблені твори, які хочеться перечитувати знову і знову... Радіо Relax ділиться такими фрагментами щодня та цілодобово. Нехай у вашому графіку знайдуться хвилини для занурення в чарівний світ.

Relax-персона

Їх знає весь світ. Їхнім думкам довіряють. Їхній приклад наслідують. Вони – це музиканти та актори, письменники та бізнесмени. Ми називаємо їх – Релакс-персони. Слухайте впродовж дня з 10-ї ранку рубрику «Relax-персона».

Програми в архіві

Фітнес під час роботи

Рекомендуємо кілька спосібів легко та спокійно підтримувати фізичну форму та гарний настрій під час роботи

Relax-вінтаж

Є пісні, непідвладні часу... Вони займають особливе місце у серці кожної людини. Як і багато років тому, сьогодні під ці пісні мріють, живуть і закохуються. Слухайте щодня в ефірі радіо Relax колекцію найкращих вінтажних пісень у рубриці «Релакс-вінтаж».

Relax-сінема

Є фільми, які нікого не залишать байдужими. Їх переглядають знову і знову. Діалоги з цих кінострічок розбирають на цитати, а музику впізнають з перших нот. Насолоджуйтеся улюбленими моментами з таких фільмів прямо зараз. А також, впродовж дня в ефірі радіо Relax слухайте саундтреки з найкращих фільмів релакс-колекції.

Релакс-версія

Щодня в ефірі слухайте нове, неочікуване звучання відомих пісень в програмі «Relax-версія». Ще більше легких та спокійних версій улюблених пісень - цілодобово на радіо «Relax-версія», без перерви на рекламу та розмови. Відчуйте легкість та спокій у кожній ноті знайомих та улюблених композицій!

Звуки природи

Занурюйтесь у легкість та спокій самої природи

Дорослим про дітей

Дізнавайтеся, чому можуть навчити нас маленькі розумники

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона