Relax-Читання
У кожної людини є улюблені письменники та книги, які хочеться перечитувати ... Радіо Relax ділиться з вами своїми улюбленими уривками щодня та цілодобово. Нехай в вашому самому напруженому графіку будуть хвилини занурення в чарівний світ.
Relax-Персона
Їх знають всі. До їхньої думки прислухаються. Їх - цитують ... Улюблені артисти і актори, письменники, бізнесмени, політики. Щодня з 10:00 до 23:00 в ефірі радіо Relax - кращі цитати видатних сучасників.
Relax-Вінтаж
Пісні та виконавці, які входять до золотого фонду світової музики, свого часу були модними хітами - але сьогодні це класика. Луї Армстронг, Елла Фіцджеральд, Елвіс Преслі та інші - щодня з 10:00 до 20:00 в програмі "Релакс-Вінтаж".
Relax-Сінема
Є фільми, які нікого не залишають байдужими. Їх переглядають знов і знов. Діалоги з них розбирають на цитати. Музику - впізнають з першої ноти. Ці фільми викликають емоції... Слухайте саундтреки з найкращих фільмів релакс-колекції в ефірі радіо Relax та нижче в цьому розділі, згадуйте улюблені моменти, дивіться найромантичніші, наймудріші та найкрасивіші стрічки!
Зараз в ефірі Раніше звучало
21:43
Радіо Релакс
Легке та спокійне радіо
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному