Легке та спокійне радіо
Relax-читання
У кожної людини є улюблені письменники та книги, які хочеться перечитувати ... Радіо Relax ділиться з вами своїми улюбленими уривками щодня та цілодобово. Нехай в вашому самому напруженому графіку будуть хвилини занурення в чарівний світ.
Relax-персона
Їх знають усі. До їхньої думки прислухаються. Їх цитують... Улюблені артисти та актори, письменники, бізнесмени. Щодня з 10:00 до 23:00 в ефірі радіо Relax - найкращі цитати Relax-персон.
Relax-вінтаж
Пісні та виконавці, які входять до золотого фонду світової музики, свого часу були модними хітами - але сьогодні це класика. Луї Армстронг, Елла Фіцджеральд, Елвіс Преслі та інші - щодня з 10:00 до 20:00 в програмі "Релакс-вінтаж".
Relax-сінема
Є фільми, які нікого не залишають байдужими. Їх переглядають знов і знов. Діалоги розбирають на цитати. Музику - впізнають з першої ноти. Слухайте саундтреки з найкращих фільмів релакс-колекції в ефірі радіо Relax та нижче в цьому розділі та згадуйте улюблені моменти!
Жити легко
Суттєва перевага XXI століття полягає в тому, що сучасна побутова техніка та гаджети звільняють нас від буденного клопоту і дарують більше часу для насолоди життям. Дізнавайтесь про найцікавіші гаджети, які ви точно захочете мати.
Relax-місця: прямуємо на Схід
Східні країни заворожують своєю загадковістю, кожна з них має свій характер, особливості, та звісно ж, місця, які варто побачити. Саме про них і йтиметься!
Грай за своїми правилами
Історії визначних особистостей, які не злякались перших поразок та здобули перемогу, продовжуючи грати за своїми правилами.
Зараз в ефірі Раніше звучало
Приєднуйтесь до Радіо Relax!