🔊
INPLUS — Красива

Програми на Radio Relax

Життя без клопотів
Слухайте програму “Життя без клопотів". І дізнавайтеся поради, які допоможуть у піклуванні про ваш затишок, комфорт і спокій.
Relax-читання
У кожного з нас є улюблені твори, які хочеться перечитувати знову і знову... Радіо Relax ділиться такими фрагментами щодня та цілодобово. Нехай у вашому графіку знайдуться хвилини для занурення в чарівний світ.
Relax-персона
Їх знає весь світ. Їхнім думкам довіряють. Їхній приклад наслідують. Вони – це музиканти та актори, письменники та бізнесмени. Ми називаємо їх – Релакс-персони. Слухайте впродовж дня з 10-ї ранку рубрику «Relax-персона».
Relax-вінтаж
Є пісні, непідвладні часу... Вони займають особливе місце у серці кожної людини. Як і багато років тому, сьогодні під ці пісні мріють, живуть і закохуються. Слухайте щодня в ефірі радіо Relax колекцію найкращих вінтажних пісень у рубриці «Релакс-вінтаж».
Relax-сінема
Є фільми, які нікого не залишать байдужими. Їх переглядають знову і знову. Діалоги з цих кінострічок розбирають на цитати, а музику впізнають з перших нот. Насолоджуйтеся улюбленими моментами з таких фільмів прямо зараз. А також, впродовж дня в ефірі радіо Relax слухайте саундтреки з найкращих фільмів релакс-колекції.
Невинні правила
В кожному правилі є вийнятки. До того ж, декотрі правила придумали для того, щоб їх порушувати. Проте, слід пам’ятати про найголовніші правила цього життя – бути собою тут і зараз та відчувати себе щасливою людиною. Як це втілити у повсякденному житі – дізнавайтеся у програмі «Невинні правила».
Ідеальна подорож
Коли ви відпочиваєте - ніщо не має вам заважати. Адже відпочинок має бути ідеальним! Поради легкого та спокійного радіо Relax.
Щастя бути вдома
Ми збираємо цікаві та позитивні історії наших слухачів та розказуємо їх у соцмережах, на сайті та в ефірі
Релакс-день
Улюблена музика для спокійного дня.
Звуки природи
Занурюйтесь у легкість та спокій самої природи
Музика, що надихає
Композиції, які здатні подарувати натхнення
Мистецтво жити
Ми нагадаємо про головні істини, які роблять наше життя мистецтвом.
👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!
📱 Слухайте зі смартфона