🔊
The Lightning Seeds — You Showed Me

Дитячі ліжка – безпечність і екологічність

Дитячі ліжка – безпечність і екологічність
14.02.2023
128
Меблі для дітей – це особлива продукція, до виробництва якої фабрики підходять з усією відповідальністю. Безперечно, для виготовлення будь-яких модулів в том числі і для дорослих використовуються якісні матеріали так сучасні технології. Але якщо йде мова про вироби для дітей – то тут увага звертається на все без виключення, починаючи з конструкції, яка має бути супер безпечною, так і на матеріали, які теж мають позиціонуватися і як екологічні і як довговічні.

Складається враження що віднайти наприклад дитячі ліжка, які відповідають цим вимогам нереально, але це не так. Спеціалісти МебельОк допоможуть вам підібрати оптимальний варіант, тим більше що вибір справді дуже великий. Причому вибрати є можливість модель яка сподобається візуально, буде вдала в плані конструктивну і впишеться як в інтер’єр так і в бюджетні рамки покупця.

Деталі – це важливо

Перше на що треба звертати увагу - це на матеріали які використовуються. Дитячі ліжка представлені в різних серіях тому що для їх виготовлення використовують різну сировину в тому числі:
  1. Натуральне дерево;
  2. Плитні матеріали.
Якщо говорити про натуральне дерево, то дитячі ліжка виконують як з хвойних порід (бюджетний варіант), так і з твердих таких як дуб, бук, ясень. Це вже «елітні» моделі, вартість яких представлена в високому сегменті. Для декору можуть використовуватися різні фінішні покриття в втому числі екологічна фарба. Але зазвичай, якщо йдеться про вироби з дубу чи буку, текстура яких дуже багатогранна, то фабрики використовують олію, або фінішне покриття задача якого не додати іншого кольору деревині, а підсилити натуральний і захистити матеріал від зовнішнього впливу.

Якщо говорити про вироби з плитної сировини, то дитяті ліжка з ДСП (останнього покоління) дуже різноманітні в плані дизайну так кольору. Адже асортимент плит (поверхонь) дуже великий. Головне не хвилюватися, що така сировина не відповідає вимогам в плані екологічності. Ні. Сучасні матеріали виконані без використання токсичних адгезивів. Отже навіть в процесі довготривалої експлуатації дитячі ліжка з ДСП залишаються на 100% безпечними. А те що вони витримують активну експлуатацію це навіть не обговорюється бо вони мають:
  • Продуману до дрібниць конструкцію;
  • Фурнітуру яка відрізняється міцністю і функціональністю.
До речі, спеціалісти MebelOk запропонують вам на вибір як прості дитячі ліжка так і багатофункціональні. Тобто це моделі які оснащені додатковими нішами чи висувними шухлядами, які використовуються для зберігання речей.

Отже купуючи таке ліжко ви стаєте власником ще й додаткового місця для зберігання іграшок чи постільної білизни. І якщо у вас є обмеженні по квадратним метрам (невелика квартира) то це ідеальне рішення. Тут знайдуться дитячі ліжка і для просторих будинків і для компактних квартир бо асортимент величезний і постійно розширюється.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона