🔊
Roy Orbison — Oh, My Love
Побачення з музикою
Акція проходила з 28.01.2019 по 11.02.2019
Сергій (Конотоп)
У цьому році двадцятиріччя нашого з коханою подружнього життя. Ми зустрічалися, та я робив пропозицію одружитися під пісню Placido Domingo "Love Stoty". Тому коли я почув про таку чудову можливість, як виграти квитки на концерт нашого улюбленого співака, не зміг не відправити цю заявку. Якщо нам насправді дістануться квитки від Радіо Relax на виступ маестро, це буде найкращим сюрпризом для моєї коханої дружини у цьому році!

Лена (Луцьк)
Полетимо на крилах кохання з єдиним коханим чоловіком Ігорем. Я обожнюю італійську музику, від голосу Метра у мене мурашки по шкірі. Свого першого синочка Володю ми народжували під акомпанемент італійських пісень))) Почути казкове виконання наживо означає для мене злетіти до небес від справжнього щастя, словами від якого будуть сльози Радості.

Світлана (Київ)
Музика - це моя пристрасть. Будучи вже давно дорослою, цього року мені вдалося вступити до вечірньої музичної школи для дорослих, де я навчаюся грі на фортепіано. Із Пласідо Домінго ми поділяємо однакові цінності - любов до музики! Була б щаслива разом зі своїм чоловіком насолодитися голосом видатного співака на живо. Це стало б чудовим подарунком до річниці нашого весілля :)

Інна (Київ)
Музика - мій вічний натхненник та супутник. Вона надихає на справи, на творчість, на справжнє кохання і, звичайно, на саме життя. А музика у виконанні величного Пласідо - це і є життя. Піду з своїм коханим, бо я в нього закохана. А ще я закохана в Пласідо, його музику. І хотіла б сказати це йому, звичайно іспанською, якою трохи володію.

Юлія (Київ)
Дуже хочу піти на концерт Пласідо Домінго разом зі своїм коханим, адже два роки тому ми вперше поцілувалися саме 13 лютого! Обоє затяті музиколюби: особливо любимо слухати класичну музику та драйвові хіти у живому виконанні. Цьогоріч він мені зробив пропозицію і, я думаю, що цей концерт - нагода повернутися в минуле: в день нашого першого поцілунку...Шлюбу Пласідо та його жінки Марти вже 57 років!!! Можливо, вдасться запитати у нього про секрет подружнього щастя???

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона