🔊
Olivan — Дорога (Feat. Negoda)
Побачення з музикою
Акція проходила з 18.02.2019 по 04.03.2019
Клавдия (Киев)
Мне 81 год, для меня это событие всей моей жизни, пойду с дочерью, потому что она мне создает прекрасные условия, чтоб я не чувствовала себя одинокой. Хочу отплатить ей сторицей)

Таїсія (Черкаси)
Хочу піти на концерт з моїм чоловіком. Чому саме ми? Тому що мені дуже давно подобається творчість Алессандро, та ще у 2014 році, коли він приїздив до мого рідного Донецька, я мріяла про цю зустріч, але тоді не вдалося придбати квиток. І ось тепер, коли він знову завітав до нашої країни, я не можу втратити нагоди отримати такий шанс потрапити на довгочікуваний концерт.

Ірина (Київ)
Мій чоловік військовий , і після всіх подій що сталися в 2014 році та після перебування в зоні АТО постійно знаходиться в режимі готовності і ні на що крім служби не дозволяє собі відволікатись. Я розумію що я дружина військового, але мені також вже дуже потрібна романтика . Тим більше що в шлюбі ми вже більше 17 років. А творчість Аллесандро Сафіна - це саме те, що треба для душі та тіла. І ми обоє полюбляєм його слухати на Вашому релакс радіо ...перед сном . Дякую наперед !

Тетяна (Київ)
Любимо Алесандро Сафіна та мріємо сходити втрьох (чекаємо з чоловіком на нашого первістка) на його концерт. Дитинка музикальна. Чує музику і починає рухатися.

ОЛЬГА (КРИВОЙ РОГ)
Я - ХУДОЖНИК, ПРЕПОДАЮ РИСОВАНИЕ ДЕТЯМ В "АРТ-СТУДИИ", МОЯ ЖИЗНЬ С ДЕТСТВА НЕРАЗРЫВНО СВЯЗАНА С МУЗЫКОЙ. Я РИСУЮ ТОЛЬКО ПОД ХОРОШУЮ МУЗЫКУ И ПРИУЧАЮ ДЕТЕЙ СЛУШАТЬ РАЗНУЮ ХОРОШУЮ МУЗЫКУ. В НАШЕЙ АРТ-СТУДИИ МЫ РИСУЕМ ПОД МУЗЫКУ "РАДИО-РЕЛАКС". НА КОНЦЕРТ ПОЙДУ С ДРУГОМ!

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона