🔊
Pomplamoose — I Will Survive + This Love

Букет дівчині на День святого Валентина - який вибрати

Букет дівчині на День святого Валентина - який вибрати
24.01.2023
119
У цей день кожна дівчина мріє отримати у подарунок квіти, адже кращого способу переконатися, що тебе люблять та цінують, допоки не вигадали. У свою чергу перед чоловіками постає задача – вибрати саме такий букет, який задовольнить дівочі очікування. І добре, якщо закоханий вже знає уподобання своєї партнерки, але якщо свято припало лише на початок стосунків, не важко й розгубитися. Які саме квіти треба купити? Скільки їх має бути? Як презентувати?З цими питаннями доречно звернутися до професіоналів, зокрема в квітковій компанії Украфлора букет дівчині на День святого Валентина можна замовити онлайн. Для цього треба лише надати консультанту інформацію про особу-отримувача та озвучити ціну, а все інше буде зроблено спеціально навченими людьми – аж до вручення букету, якщо замовити ще й доставку. Але декому подобається сам процес вибору, можливість порівняти варіанти, перш ніж зупинитися на якомусь певному букеті. Такі дії потребують невеличкої теоретичної підготовки.

Загальні положення

Незважаючи на широкий асортимент зрізних квітів, не треба обмежувати себе лише ними, адже багато дівчат надають перевагу живим квітучим рослинам у горщиках. Але якщо дарувальнику цей бік візаві ще невідомий, краще обійтися більш нейтральним букетом.
  • Тюльпани, що асоціюються з весною, часто дарують на початку стосунків або презентують молодим дівчатам, щоб підкреслити їхню юність.
  • Лілії більш зобов’язують, це заявка на тривалі серйозні відносини.
  • Нарциси, навпаки, дещо легковажні, вони радше символізують флірт без зобов'язань.
  • Фрезії, еустоми, альстромерії, гортензії не тільки здивують дівчину, але й заінтригують її, адже продемонструють вашу нетривіальність.
  • Орхідеї – це кращий засіб вразити дівчину, оскільки це дуже вишукані і досить дорогі квіти.
  • Троянди – паличка-виручалочка на всі випадки життя.
Чудовим рішенням буде змішаний букет, де квіти поєднуються з іграшками та ласощами.

Розмір букету

Якщо йдеться про початок відносин, краще не вдаватися до величезних складних композицій. Віддайте перевагу оригінальності та ефектності. Наприклад, одна троянда незвичайного кольору в креативному оформленні вразить більше, ніж пересічний букет набридлих гвоздик. До того ж, з таким подарунком зручно гуляти, якщо є плани запросити дівчину на побачення. Але якщо ви полюбляєте широкі жести і не прагнете, щоб гідний презент ще й недорого коштував, сміливо замовляйте величезний букет, тільки подбайте про його доставку в те місце і у той час, коли акт вручення буде найдоречнішим.Розкішні зразки святкових букетів представлені у каталозі сайту компанії Ukraflora. Їх можна взяти за основу, або без зайвого клопоту замовити композицію ідентичну до тієї, що сподобалася Вам по фото.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона