🔊
Des'ree — You Gotta Be

Каблучки для заручин - з діамантами і не тільки

Каблучки для заручин - з діамантами і не тільки
13.12.2022
115
Класика жанру – це діамантова вставка і оправа з золота. Але враховуючи асортимент, представлений в колекціях відомих ювелірних брендів, вимогливий споживач має всі шанси не обмежуватися «класичними» рішеннями, а придбати моделі, що виконані в самих різних концепціях.Експерти Злато.юа допоможуть розібратися з цим різноманіттям. А треба визнати, що каблучки для заручин https://zlato.ua/uk/f-na_zaruchyny_dyzain-kiltsya/ справді вражають різноманітністю форм, розмірів, дизайнів і навіть матеріалів. До речі, нікого вже не дивую каблучка для заручин зі срібла. А чому б і ні, адже багато панянок віддають перевагу саме цьому благородному металу. А виглядають такі моделі не гірше за свої колег із золота.

Ціновий діапазон

Коли дивишся на фото каблучок в каталозі, розумієш, що майстри використовують свою фантазію по максимуму. Кожна каблучка – то витвір мистецтва, навіть якщо то варіант із серійної колекції, вироби в якій виконані в середньому або навіть економ сегменті.

Тобто зовсім не обов’язково купувати ексклюзив, щоб вразити свою обраницю. Отже, мануфактури пропонують:

 • унікальні вироби VIP класу, вартість яких вражає своїм високим рівнем. Це як правило прикраси в дуже обмежених кількостях, а то і в єдиному екземплярі;
 • преміальні версії, виконані з дорогих матеріалів з особливим дизайном;
 • моделі в середньому сегменті;
 • бюджетні рішення.
Але не треба думати, що економ сегмент – це щось дуже просте і посереднє. Ні, всі каблучки для заручин дуже красиві, виконані згідно останніх ювелірних трендів.

Майстри ювелірних справ використовують як золото, так і платину і срібло. При цьому для створення різноманіття в плані дизайнів, стилів і форм беруть різні сплави і використовують різні техніки обробки металу. Так, золото може відрізнятися по кольору і бути:

 1. Червоним;
 2. Білим;
 3. Рожевим;
 4. Жовтим.
Щодо срібла, то доступні варіації:

 • з родієвим покриттям;
 • з чорнінням;
 • з позолотою.
Камінці для інкрустації теж беруть різноманітні. Класичне рішення – діаманти. Причому дуже шикарно виглядає каблучка з великим «центральним» діамантом, який «оточений» меншими за розмірами камінцями. Популярністю користуються і каблучки для заручин, декоровані смарагдами, рубінами, топазами, сапфірами. 

Стилістичні концепції також вже не обмежуються класикою. На вибір покупцям доступні моделі, виконані в різних стилях, формах і дизайнах. Головне, що всі вироби якісні, а майстерність спеціалістів дозволяє кожній каблучці засяяти «індивідуальністю».

Не дивно, що придбавши будь-який варіант доступний в каталозі, ви вразите свою кохану, і таку урочисту подію, як заручини, зробите ще святковішою.Професіонали Zlato.ua порадять та допоможуть визначитися з покупкою. Бо вибір справді величезний, і зробити його просто і складно одночасно.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона