🔊
Злата Огневич — Щоб там не сталося

Вікенд з Енріке Іглесіасом

Вікенд з Енріке Іглесіасом
27.09.2018
421
Один із найромантичніших співаків сучасності, популярність якого з кожним роком дедалі зростає – все це про неперевершеного Енріке Іглесіаса. Співак вже готується вражати українців живим виконанням своїх найкращих пісень на концерті 30-го вересня. Тим часом, пригадаймо найкращі цитати та найяскравіші кліпи виконавця!
 
"Любов - це сила і причина, з якої обертається Земля."


"У мене є кілька джерел натхнення - це жінка, дружба і самотність."


"За останні років десять я зрозумів одну річ: успішним артистам платять гроші не за те, що вони пишуть і співають пісні, а за ті психологічні американські гірки, з якими вони змушені жити. Це нелегка робота."


"Я не став би нічого змінювати в своєму минулому. Так, я робив помилки, але завдяки цим помилкам я вчився."


"Я люблю свою роботу, і це почуття не змінилося з того дня, коли я тільки почав займатися музикою. Мене ніколи не полишає думка, що я можу написати пісні ще краще, зробити тур ще цікавішим. Саме це почуття мотивує мене для подальшої творчості."


"У мене, на відміну від інших артистів, які висувають просто якісь божевільні вимоги, досить скромний райдер. Серед основних потреб тільки вода, шоколад і закуски, причому абсолютно не важливо, яких фірм."


"Я найбільше хвилююсь перед виходом на сцену в Майамі. Це місце, де я ріс з 9 років, там живуть багато моїх друзів. Знаєте, що більше в натовпі може бути знайомих людей, то більше ти нервуєш перед виступом."

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона