Зараз в ефірі
Релакс-день до
Зараз в ефірі
ROXOLANA Дуже Тепла Пісня
Раніше звучали
17:38
RADIORELAX
Джингл
17:32
RADIORELAX
Джингл
⌚ ще раніше
🔊
ROXOLANA — Дуже Тепла Пісня

Прості правила як зробити це літо особливим

Прості правила як зробити це літо особливим
19.06.2018
418

Літо - така довгоочікувана пора, і провести його потрібно так, щоб літні спогади зігрівали навіть довгими зимовими вечорами :) Для вас - прості поради, які допоможуть зробити це літо особливим!
 

1. Гуляйте вранці уздовж берега моря на самоті, дивіться на відблиски сонця на воді та думайте про те, що робить вас щасливими.

 

2. Намагайтеся використовувати нові слова іноземної мови, які ви дізналися або вивчили цього року. Що більше ви зможете сказати, то цікавіше ви думаєте, а що більше у вас думок…  то ви вільніші.

 

3. Читайте багато! Закохуйтесь у книги та відправляйтеся у подорож, яку вони пропонують! Читайте, тому що літо надихає на мрії та пригоди, а читання - це як політ.

 

4. Уникайте всього, що приносить вам негатив і відчуття порожнечі - речей, ситуацій і людей. Шукайте натхнення та друзів, які вас збагачують, які розуміють вас і цінують такими, які ви є.

 

5. Якщо ви відчуваєте смуток і страх, не хвилюйтеся: літо, як і будь-яка інша прекрасна річ у житті, викликає багато емоцій. Заведіть щоденник і пишіть про те, як почуваєтеся. А у вересні прочитайте його разом із близькою людиною.

 

6. Танцюйте і не соромтеся нічого та нікого навколо. Танцюйте, де завгодно: хоч на танцполі, хоч у своїй кімнаті на самоті. Літо запрошує на танець кожного, і необачно не брати в ньому участі.

 

7. Хоча б один раз прокиньтеся раніше, щоб зустріти світанок. Стійте мовчки та глибоко дихайте. Закрийте очі та відчуйте подяку.
 

8. Якщо ви зустріли когось, хто вам дуже сподобався, скажіть це їй чи йому так красиво й переконливо, як тільки зможете. Не бійтеся бути незрозумілим. Якщо нічого не вийде - значить, не судилося, а якщо це взаємно - літо ви проведете разом, і це буде золотою добою.

 

9. Будьте такими ж щасливими, як сонячне світло в літній день, і такими ж вільними та нескоримими, як море.

 

10. Будь ласка, не сваріться. Будьте ввічливими та добрими.
 

11. Дивіться хороші фільми з глибокими діалогами. Нехай кіно не закінчується для вас разом із фінальними титрами, проживайте його знову й знову, як інші чудові спогади цього літа.

 

12. Літо - це магія. В іскристому сонячному світлі ранку та спекотними літніми вечорами мрійте про те, яким може і яким має бути життя. Зробіть все від вас залежне та не здавайтеся на шляху до мрії.

 

13. Частіше гуляйте ввечері. Відчувайте, як денні турботи поступово розчиняються у заході сонця. Кожного разу обирайте нове місце та новий маршрут для своєї прогулянки - так ви побачите більше.

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона