🔊
Радіо Релакс — Легке та спокійне радіо

Найкращі пляжі України

Найкращі пляжі України
05.06.2018
751
Пора відкривати пляжний сезон! Якщо ви ще не визначились, де саме відпочити біля води - ми допоможемо з вибором :)

«Горащиха», Пуща-Водиця (Київ)
Пляж озера Горащиха дозволить жителям міста повноцінно відпочити біля води, навіть не виїжджаючи на море. Вода в озері достатньо чиста, на території пляжу є кафе, паркінг, станція прокату човнів і катамаранів та навіть рятувальна станція.

Фото: ua.igotoworld.com
 
«Ланжерон», Одеса
Ланжерон – один з найперших та найзручніших пляжів Одеси. Тут є все необхідне для комфортного відпочинку, можна взяти напрокат шезлонг - під навісом або на сонці. На території пляжу є дельфінарій, де регулярно проводяться різноманітні шоу, тож відпочинок сподобається і дітям, і дорослим.
 
Фото: panoramio.com
 
«Третій пляж», Бердянськ (Запорізька обл.)
Третій пляж - один з найпопулярніших пляжів Бердянська, що бере початок з вулиці Толстого. Поруч із пляжем – зупинка міського транспорту, також неподалік є магазин, декілька кафе та ресторанів. Пляж підходить для відпочинку з дітьми, є дитячі атракціони, можна взяти на прокат катамаран та шезлонг.

Фото: gorod-online.net
 
Федотова коса, Кирилівка (Запорізька обл.)
Пляжі Федотової коси в Кирилівці простяглись на 45 кілометрів вздовж моря, на південний захід від центру Кирилівки. На початку коси  – аквапарк, дельфінарій, ресторани та клуби – словом, розваги на будь-який смак. Що далі від початку коси, то менш жвавими є пляжі.

Фото: kirillovka.ks.ua
 
Пляжі курорту «Коблево» (Миколаївська обл.)
Коблево – популярний курорт на березі Чорного моря, а пляжна зона завдовжки 7 кілометрів уміщає усіх бажаючих відпочити біля води. Глибина при вході в море наростає дуже плавно, тож відпочинок на пляжах максимально безпечний і зручний для родин. Неподалік є аквапарк та дельфінарій.

Фото: koblevo.org.ua
 
Набережна Залізного Порту (Херсонська обл.)
Широка прибережна смуга в Залізному Порту дає можливість досить комфортного відпочинку біля моря. Пляжі розділені хвилерізами, що захищають від сильного шторму. Поряд є чимало розваг для молоді – клуби, кафе, є на території пляжу і невеликий аквапарк.  Напрокат можна взяти велосипеди, водні скутери та мотоцикли.

Фото: zhelezny-port.com

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона