Символ вічного кохання: як обрати ідеальні весільні обручки
09.09.2024
63
Історія весільних обручок
Сучасні обручки не завжди мали такий вигляд, до якого ми звикли. Першими почали вдягати символи кохання на палець у Древньому Єгипті. Прикрашали обідками безіменний палець, тому що філософи й лікарі того часу вважали, що саме через цей палець йде “вена кохання”, що прямує від нього безпосередньо до серця.
Стародавні обручки виготовлялися з осоки та дерева, а також інших підручних матеріалів. які не могли похвалитися тривалим терміном служби, тож потребували заміни через певний строк.
Традицію носити весільні кільця перейняли древні греки, а згодом і римляни. І саме римляни здогадалися робити кільця із металів, які гарно і довго носилися. Завдяки їм ми маємо можливість обирати обручки з срібла, золота, платини, титану й інших надійних матеріалів.
Дизайн сучасних обручок
Сьогодні молодята мають можливість обирати із нескінченного асортименту весільних кілець - різноманіття матеріалів, форм, розмірів, видів обробки та дизайнерських досягнень чарують і дозволяють втілити у життя мрії. На вітринах ювелірного магазину зустрічаються два основних види обідків:
- обручка європейка - кільця з округлою формою зовнішньої поверхні. Ідеально підходять для повсякденного носіння, щільно прилягають до пальця не чіпляються.
- американка - така прикраса чудово підходить для нанесення гравіювання, чудово доповнює стиль і свідчить про гарний смак.
Залежно від типу посадки на палець існують варіанти:
- рівний профіль
- напівкомфорт
- комфорт
Від профілю кільця залежить, наскільки щільно прикраса буде облягати палець, як легко вдягатиметься і зніматиметься, а також впливає на зручність повсякденного носіння.
Матеріали
У великій мірі ціни на обручки залежать від матеріалів. які використовуються. Найбільш розповсюдженими довгий термін залишаються моделі із:
- золота 585 пробі. Колір металу - червоний, білий, жовтий або рожевий регулюється шляхом додавання лігатурних добавок. Золоті обручки чудово вписуються в повсякденний стиль і стали класичним вибором багатьох пар.
- срібла 925 проби.
- платини
Зустрічаються також кільця із титану, сплавів, що використовуються в медицині, а також кераміки, каменів і комбінації сучасних матеріалів.
Як визначити розмір
Обираючи весільні обручки, варто ретельно визначити розмір пальця, щоб кільця не перетиснули кровоносні судини, і водночас не злітали із пальця.
- Експерти рекомендують приміряти кільця в середині дня, оскільки зранку і ввечері можливі невеликі набряки.
- Те ж саме стосується температурного режиму - влітку пальці набрякають, а взимку звужуються стають тоншими.
- На домінантній руці пальці завжди трішки більшого розміру, тому обов’язково примірку робити саме на той палець, на якому обручку будуть носити.
- На розмір впливає ширина кільця - якщо обручка широка, то її розмір має бути на пів розміру більше, від визначеного.
Інформація розміщена на правах реклами
Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого
26.09.2024
24
Поради щодо догляду за холодильником
26.09.2024
71
Міжнародний день музики: дата та історія свята
20.09.2024
40
Буковель для новачків: як вперше підкорити лижні траси
27.08.2024
64
Благодійний велопробіг HopeRaising з Кракова до Києва: як приєднатись
22.08.2024
76
Подарунок чоловікові: тренди в презентах
13.08.2024
90
Які особливості та переваги iPhone 14 варті уваги користувачів
30.07.2024
1004
Засоби інтимної гігієни: чому потрібно використовувати спеціальні засоби?
24.07.2024
78
Творчий розвиток малюків: корисні поради
15.07.2024
62
Натяжні стелі від Art Décor: сучасний дизайн та комфорт у вашій оселі
12.07.2024
103