🔊
Roy Orbison — Oh, My Love

5 істотних причин придбати Айфон

5 істотних причин придбати Айфон
10.05.2024
26
Палкі суперечки із приводу того, який бренд є найкращим виробником смартфонів не вщухають у всесвітній мережі ні на мить. Флагманські моделі від Samsung та Google дійсно є багатофункціональними просунутими девайсами, які не даремно мають мільйони прихильників у різних куточках світу. 

У цій статті ми розкажемо про переваги «яблучних» смартфонів. Ознайомитися із великим модельним рядом компанії із Купертіно можна за посиланням: https://www.ctrs.com.ua/ru/smartfony/brand-apple/Надійний захист від води, пилу та фізичних пошкоджень


Усім актуальним моделям Айфонів присвоєний стандарт IP68. Він передбачає майже стовідсоткову неможливість потрапляння вологи всередину корпусу. Спеціалісти стверджують, що із подібним гаджетом можна занурюватися на глибину до 5 метрів на півгодини без ризику виходу із ладу. Що ж, ми особисто це не перевіряли, однак використання телефонів Apple останніх поколінь під час дощу дійсно не є проблемою.

Корпуси сучасних Айфонів є достатньо міцними й «безболісно» витримують падіння на жорстку поверхню із висоти 1 метр. Крім того, вони стійкі до подряпин і відбитків пальців. Екран має надійне скляне покриття Gorilla Glass.

Регулярні оновлення софту


Користувачі «яблучної» техніки отримують пакети оновлень ПЗ із періодичністю раз на 2-3 місяці, що набагато частіше, ніж у інших виробників. Також команда розробників бренду регулярно оновлює фірмову операційну систему iOS. 

Наприклад, останнє на сьогодні 15-е покоління iPhone працює під управлінням 17-ї версії зі зручним інтерфейсом та набором корисних віджетів. Постійно з'являються нові функції в застосунку Locator, додаються нові можливості AirTag, покращується робота віртуального асистента Siri.

Продуктивність і стабільність роботи 


Айфони останніх поколінь працюють на базі потужних фірмових чіпсетів A17 та A16, які із легкістю справляються із багатозадачністю та вимогливими до ресурсів мобільними іграми. Програмне середовище iOS має менший відсоток збоїв і помилок у порівнянні з Android, а також забезпечує більш високий рівень захисту від шкідливого софту й несанкціонованого доступу до персональних даних.

Наявність ексклюзивних застосунків


Ще однією сильною стороною смартфонів Епл вважається велика кількість брендових застосунків, сервісів та ігор. Тут можна виділити просунутий застосунок для любителів фотозйомки Camera+, популярний софт для «мобільних композиторів» GarageBand, багатофункціональний фірмовий месенджер iMessage і зручну програму для редагування відеороликів iMovie. Серед ексклюзивних ігор відзначимо культові Infinity Blade III і Super Mario Run.Повільніша втрата вартості


Продати техніку Apple після декількох років використання можна за значно більш вигідною ціною в порівнянні з Android-девайсами. До того ж, офіційні дилери виробника пропонують вигідні програми обміну «яблучних» пристроїв б/в на нові моделі. 

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона