Зараз в ефірі
Релакс-день до
Зараз в ефірі
Радіо Релакс Легке та спокійне радіо
🔊
Радіо Релакс — Легке та спокійне радіо

Як правильно підготуватися до оформлення кредиту

Як правильно підготуватися до оформлення кредиту
20.03.2024
137
Оформлення кредиту — послуга, яка потребує відповідальності від позичальника. Необхідно правильно визначити установу для отримання кредиту, розрахувати суму та відсоткову ставку позики, оцінити свої фінансові доходи для своєчасного погашення боргу.

Якщо ви вирішили оформити онлайн кредит Finsfera запропонує вам найкращі прозорі та гнучкі умови. Проте перед тим, як звертатися за кредитом, важливо правильно підготуватися, щоб забезпечити успішне оформлення кредитної угоди та визначити оптимальні умови кредитування.

Які головні вимоги до позичальників

Перш за все, перед тим як звертатися за кредитом, варто ретельно вивчити умови, які ставить фінансова установа до позичальників. Основні умови, на які варто звернути увагу, включають: досягнення повнолітнього віку та наявність українського громадянства. Також важливо мати кредитну картку для переказу коштів, паспорт та ІПН для оформлення заявки.

На які умови звернути увагу:
  • Відсоткова ставка. Це важливий показник, оскільки від нього залежить сума відсотків, які доведеться сплатити за користування кредитом.
  • Термін кредитування. Розмір відсоткової ставки може залежати від терміну кредитування. Отже, варто обдумати, на який проміжок часу вам потрібен кредит з урахуванням комфортних для себе термінів погашення.
  • Мінімальний та максимальний розмір кредиту. Переконайтеся, що бажана сума кредиту відповідає мінімальним та максимальним лімітам, встановленим установою. Зазвичай, послуга мікропозики означає, що позичальник може взяти невелику суму коштів.
  • Умови погашення кредиту. Дізнайтеся, якими способами можна погасити кредит, чи є штрафи за дострокове погашення та які умови передбачені в угоді.
Фахівці онлайн сервісу кредитування Finsfera надають консультації щодо різних умов. У разі, якщо вам складно визначитися та є питання щодо оформлення позики, ви завжди можете звернутися на гарячу лінію та отримати корисні поради й інструкції спеціалістів.

Які документи підготувати

Для успішного оформлення кредиту вам знадобляться основні документи, що підтверджують вашу особу. Для цього не потрібні виписки з податкової служби або довідки про доходи з місця роботи. Документи, які необхідні для ідентифікації позичальника та підписання договору, завжди є під рукою:
  • Паспорт, ІПН. Це основні документи, які підтверджують особу, громадянство, місце реєстрації.
  • Номер кредитної картки. Картка підтверджує, що позичальник є клієнтом українського банку, та потрібна для переказу кредитних коштів після ухвалення запиту.
Ретельно оцініть свої доходи та витрати, щоб визначити, скільки грошей ви можете витрачати щомісяця на погашення кредиту. На нашому онлайн калькуляторі ви можете швидко розрахувати суму кредиту та відсоткову ставку. Це допоможе краще зрозуміти умови та відповідально прийняти рішення.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона