🔊
George Shearing — Killing Me Softly With His Song

Чатбот на основі штучного інтелекту Google Bard заговорив українською

Чатбот на основі штучного інтелекту Google Bard заговорив українською
16.07.2023
123
Чатбот на основі штучного інтелекту Google Bard був розроблений як пряма відповідь на зростання популярності ChatGPT і випущений в обмеженому обсязі в березні 2023 року. Нарешті в Україні він також доступний українською, - повідомили в Мінцифри.


Google Bard допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання. Користувач формулює запит, а Bard збирає найбільш відповідну інформацію з інтернету. Це означає, що вам не потрібно витрачати час на пошук інформації вручну — Bard зробить усе сам.

Що може Bard?
  • Слухати відповіді, а не лише читати їх. Це корисно, якщо ви хочете почути правильну вимову слова або, наприклад, вірш
  • Зберігати історію розмов. Є можливість переглянути історію змін та ваш діалог з Bard
  • Експортувати код Python у Replit (на додаток до Google Colab)
  • Ділитися вашими розмовами з друзями
Поговорити з Bard можна за посиланням — bard.google.com.

На стартовій сторінці сайту йдеться: «Знайомтеся, це – Bard, ваш креативний помічник. З ним ви зможете підвищити продуктивність, знайти нові ідеї та втілити свої задуми в життя. Bard – це експеримент, тому його відповіді можуть бути неточними або неприйнятними. Ви можете допомогти покращити Bard, залишивши відгук.»

Умови використання Bard:
  1. Використовувати Bard може лише особа, якій виповнилося 18 років.
  2. Потрібно мати особистий обліковий запис Google, яким ви керуєте самостійно, або обліковий запис Google Workspace, для якого адміністратор увімкнув доступ до Bard.

Також варто пам’ятати, що коли ви взаємодієте з Bard, Google зберігає ваші розмови, а також збирає дані про ваше місцезнаходження, відгуки й інформацію про використання сервісу. Ви можете будь-коли вимкнути запис історії дій у Bard і видалити її зі свого облікового запису, але ваші розмови зберігатимуться в обліковому записі протягом 72 годин. Розробники Google  попереджають: не вказуйте інформацію, за допомогою якої можна ідентифікувати вас або інших користувачів, у розмовах із Bard.

Зараз Bard доступний понад 40 мовами, і не всі його сервіси працюють в усіх країнах. Але українці вже можуть з ним спілкуватись. А мова танцю зрозуміла без переклада. Читайте, як українець підкорив суддів шоу "America's Got Talent".

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона