🔊
Illaria — Гімн України

Apple iPad 10 або Galaxy Tab S7 FE: порівняння планшетів

Apple iPad 10 або Galaxy Tab S7 FE: порівняння планшетів
20.06.2023
121
Планшети стали дуже популярними серед користувачів, оскільки поєднують переваги смартфонів і ноутбуків. Вони мають великі екрани, підтримують багатозадачність та безліч аксесуарів: клавіатури, мишки та стилуси тощо. Їхня портативність та елегантність роблять їх чудовим супутником. Девайс легко поміститься в наших компактних сумках, куди б ми не йшли.

Звісно, перед покупцями виникають дилеми, коли постає питання вибору ідеального планшета під ваші забаганки. Якщо обираєте в середньому ціновому діапазоні, зверніть увагу на Apple iPad 10 2022 та Galaxy Tab s7 FE, що коштують трохи більше ніж 20 тисяч гривень. Обидві моделі доволі продуктивні й отримали багато схвальних відгуків. А що ж краще купити в 2023 році: Айпад 10 від Apple, чи народного флагмана Samsung Galaxy Tab s7 FE (Fan Edition)? Для відповіді потрібно розібратися з характеристиками, перевагами та недоліками.Apple iPad 10: чим приваблює та відштовхує користувачів

Apple iPad десятого покоління – це остання версія планшета від Apple, яка була представлена у 2022 році. Вона пропонує чудовий дисплей, потужний процесор та легку сумісність з іншими пристроями Apple. Ось деякі переваги Apple iPad 10:

 1. 10,9-дюймовий (діагональ) дисплей Liquid Retina з роздільною здатністю 2360 на 1640 пікселів та яскравістю 500 ніт.
 2. Процесор Apple A14 Bionic, який швидкий і набагато ефективніший за моделі Intel, що забезпечує тривалу роботу батареї та кращу продуктивність.
 3. Підтримує Apple Pencil 2, який дозволяє робити нотатки, малювати та керувати планшетом за допомогою жестів.
 4. Працює на операційній системі iPadOS 15 з можливостями подальшого оновлення, яка отримала багато нових функцій – Universal Control, AirPlay to Mac, Focus, Quick Note та FaceTime.
 5. Можливість підключення до мереж 4G/5G на моделі Wi-Fi + Cellular для швидкого доступу до інтернету.
Однак Apple iPad 10 має деякі недоліки:

 • Вам потрібно купувати Apple Pencil окремо, оскільки олівець не входить у комплект.
 • Моделі з більшим обсягом пам’яті (256 Гб) та підтримкою 4/5G Cellular є значно дорожчі
 • Не підтримує розширення вбудованої пам'яті за допомогою карт пам'яті.
 • Короткий час роботи від батареї, який становить лише 10 годин при перегляді вебсторінок або відео.
В цілому, Айпад 10 2022 року є одним з найдешевших планшетів Apple, що зараз можна купити в Україні. Дешевше коштуватимуть лише таблети попереднього дев’ятого покоління, що поступили в продаж у 2021 році.Samsung Galaxy Tab S7 FE: що запропонує покупцям?

Galaxy Tab S7 FE - це “народний” планшет від Samsung, який було розроблено як доступнішу версію Tab S7. Він має великий та яскравий екран, потужний процесор та багато можливостей для налаштування. Ось деякі переваги Galaxy Tab s7 FE:

 1. 12,4-дюймовий (діагональ) LCD-дисплей з роздільною здатністю 2560 на 1600 пікселів та яскравістю близько 500 ніт.
 2. Процесори Qualcomm Snapdragon 778G 5G (модель Wi-Fi) або Snapdragon 750G 5G (модель Cellular), які забезпечують швидку роботу та плавну графіку.
 3. Поставляється з S Pen, щоб робити нотатки, малювати та керувати планшетом за допомогою жестів.
 4. Працює на операційній системі One UI 4.1 (на основі Android 12).
 5. Розширення вбудованої пам'яті за допомогою карт пам'яті до 1 ТБ.
Недоліки можна знайти, якщо проводити паралелі з флагманським Samsung Galaxy Tab S7. Наприклад, LCD та TFT дисплеї не настільки яскраві та чіткі, як OLED. Також характеристики значно гірші. У порівнянні з Айпад 10 також зазначимо відставання за потужністю та швидкодією процесорів.

Висновок

У середній ціновій категорії до 500-600 у.о. є багато якісних планшетів. Apple та Samsung вважаються основними конкурентами. Вибір часто залежить від прихильності до iOS чи Android. Зазначимо, в інтернет-магазині “Цитрус” можна знайти інші планшети, наприклад Lenovo або Xiaomi з приблизно аналогічними характеристиками за ту ж ціну, або навіть дешевше.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона