🔊
Chris Rea — The Blue Cafe

ONUKA з кліпом "PEREMOHA" оголошує про збір 1,5 млн грн для військових медиків

ONUKA з кліпом
20.06.2023
113
Гурт ONUKA оприлюднив новий кліп, який за перші два дні набрав понад 200 тисяч переглядів. Також команда гурту анонсувала вихід нового альбому “ROOM”, першим треком якого і стане  "PEREMOHA".
 
Текст пісні написала сама фронтвумен гурту Ната Жижченко, а музику вона створила разом зі своїм чоловіком, музикантом Євгеном Філатовим.
 
За словами ONUKA, пісня є одою українським воїнам та героїчним волонтерам. 
 
"Їхні дух, сила та міць — в розкотистому відлунні вже пізнаванних ONUK-івських духових. Однак, якщо раніше їхні партії були піднесено-романтичними, зараз вони звучать холодно і з нотою люті. Немає більше місця сентиментам" - йдеться в описі. 

Кліп вийшов з благородною метою. Гурт об'єднався з волонтеркою Татою Кеплер та її благодійним проєктом "Птахи" задля спільної мети — збору 1,5 млн гривень на медичне обладнання для військових медиків. Музиканти зазначають, що усі кошти, отримані на стрімінгових платформах від прослуховування синглу та переглядів кліпу, будуть направлені волонтерам.
 
Долучитися до збору дуже просто. Достатньо переглянути кліп, слухати пісню на різних сервісах, ділитися інформацією про збір з друзями та поширювати в соцмережах.


Відео - у стилі гурту, як завжди яскраве та сюрреалістичне. Ната з'являєтьс в чисельних незвичних образах, а ще глядачі можуть побачити українських захисників. Солістка гурту подякувала фанам за високу оцінку роботи та за допомогу у зборі.

"Я неймовірно вдячна за ваш теплий фідбек щодо нашого відео та синглу! Дякую за кожен коментар і долучення до нашого збору!" - написала вона в Інстаграмі.


Волонтери опікуються не лише потребами військових. Читайте про допомогу українським біженцям, які загубили домашніх улюбленців за кордоном

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона