🔊
The Weeknd — Die For You
Побачення зі Стінгом
Акція проходила з 01.09.2017 по 04.10.2017
Анастасія (Володимир-Волинський)
Я хочу отримати квиток для свого брата спортсмена, який займається параолімпійським видом спорту, і він як і я захоплюється піснями Стінга, тому хочу зробити йому невеликий подарунок)


Желіховський (Хмельницький)
Тому що має врешті-решт пощастити )


Світлана (Рівне)
Хочу зробити чоловіку найкращий подарунок на його День народження!


Ірина (Київ)
Хочу сделать подарок любимой подруге)


Лилия (Київ)
А как туда можно не хотеть?)


Юлія (Хотів)
Обожнюю ці прекрасні пісні! Коли я була дитиною, пісні Стінга лунали для мене з касетного магнітофона, зараз вони звучать вже для мого сина по радіо)


Вікторія (Запоріжжя)
Я хотіла би зарядитися неймовірною енергією людини, яка знайшла гармонію між творчістю і особистим життям, енергією тосканського сонця і лондонського ритму, гитарної струни і такого знайомого голосу!


Milena (Kiev)
Мне исполнилось 15, и папа подарил Радиотехннику.
Двадцать плюс огтдыхают) Не последний айфон - зто было пределом мечтаний) Одним из первых заказанных по почте дисков был именно Стинг. Мне плюс тридцать с того времени, до сих пор люблю посидеть на подоконнике с любимым треком.


Дарія (Київ)
Ми всі знаємо, що життя швидкоплинне і треба поспішати брати все від життя, але часом забуваємо про це і все відкладаємо на потім, а потім так і не настає. Тому коли повертаючись додому вчора і почувши про можливість випробувати шанс, твердо вирішила, що зроблю це не дивлячись, що зараз не легкий період в житті і можливо пізнаю удачу) Адже тільки наші рішення визначають нашу долю! А також зустрітися зі Стінгом-це моя давня мрія і одна з цілей 100) А також цей музикант не тільки дуже талановитий, а й глибокої душі людина і його музика не раз допомагала мені в житті!
Затишної осені Вам!


Надія (Дніпро)
Добрый день! Мне очень нравится мягкий голос Стинга, стиль его музыки и песни. С большим удовольствием послушаю его концерт.


Диана (Киев)
Потому что Shape of my heart однажды научила меня чувствовать то хорошее, чего раньше никогда не чувствовала и спасибо Стингу за это!


Олена (Київ)
Сегодня День рождения у моего любимого брата! Он скоро должен вернуться в Украину, сейчас живет в Европе, я бы очень хотела сделать ему сюрприз по приезду и взять автограф от самого Стинга! А у моей подруги было День рождения недавно, я как раз не была в Украине, и не отпраздновала с ней,а билет на концерт Стинга и пойти с ней вместе на концерт было бы ей отличным подарком! Двумя билетами можно порадовать как минимум трех людей сразу!)


Валентин (Київ)
Мені подобається творчість Стінга, його пісні. І незабаром у мене буде День Народження, і квитки н аконцерт Стінга - то буде чудовий подарунок до Дня Народження :-)


Віталія (Київ)
Мені подобаються пісні Стінга, вони вражають своєю глибиною. Хотілося б побувати на концерті цього співака і відчути емоції від концерту наживо, щоб поділитися ними з друзями.


Влада Володимірівна (Хмельницький)
я дуже люблю Стінга,тому, що я вірю в перемогу понад усе


Людмила (Київ)
Все своє життя в мене було бажання сходити на живі виступи трьох великих музикантів сучасності - це Майкл Джексон, Мадонна та Стінг. На жаль, Майкла так і не вдалось побачити та послухати "наживо". Він рано пішов від нас... Тоді я пообіцяла собі, що останніх двох артистів я, будь що, маю побачити. Концерт Мадонни мені вдалось відвідати. То було НЕЗАБУТНЬО!!! Залишився Стінг...


Людмила (Київ)
Дуже, ну дуже хочу!!!


Анастасія (Дніпро)
БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ!!!
Пісні Стінга для мене, як теплий чай та ковдра в осінній прохолодний вечір. А ще лимон. Вони сповнюють надією на майбутнє,якого я прагну. З ним все стає як треба.По своїх місцях. Чи то трагічні переживання завершення близьких стосунків, чи мимобіжна меланхолія. Кожна емоція повинна бути прожита доконано.
Запізнююсь на роботу чи збираюсь на побачення у хвилюваннях? Саме Стінг знімає павутиння метушні своєю музичною рукою. Це так дивно і так природньо водночас. Голос теплий, наче рідний, як той, яким дідусь розповідав в дитинстві казки, але в той самий момент, це голос, який хочеться чути, коли час засинати у власній спальн кожної ночіі; хочеться прокидатися з ним.
Окремий епізод у моєму житті появи пісень Стінга знайшов своє життя півроку тому. Коли я закінчувала художнє відділення коледжу. Це був момент розгубленості, важких змін у сімейному житті. А старий любий дядько Стінг так міцно підтримував моє "плече нескорення" своєю впевнено-британською "The Last Ship", що дяка йому велика і теплі відчуття тихої радості всередині...!
Якби я могла зустріти його у повсякденності, то, при можливості, обійняла б міцно, по-родинному (бо став він другом і підтримкою у страшні часи і я зараз не про коледж,нажаль..) і сказала б щире вичерпне "THANK YOU!" дивлячись прямісенько в душу за те, що не дав зламатись там, де це було можливо.
В мене все. Щиро і відверто. Як є.
#дякующодочитали #дякуюза #побаченнязістінгом
#тількирадіорелакслунаєвмаминакухні #знеюіпоїду #вонадужедорогамені!


Катерина (Суми)
Тому що я ніколи в житті не була на концерті такої супер-пупер мега зірки. І дууууже хочу ці квитки


Наталья (Киев)
Среди осенней серости получить незабываемые, яркие эмоции!!!!!


Сторінка   1  2  3  4  5  ... Остання »

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона