🔊
USA For Africa — We Are The World

Теплий вечір: наживо

Теплий вечір: наживо
Жива музика та щирі емоції.

Щоп’ятниці на спокійній хвилі насолоджуємося живим звучанням улюбленої релакс-музики. Ваша вечірня атмосфера безтурботності у проекті “Теплий вечір: наживо”.

Слухайте цієї п’ятниці з 19:00. Ваш “Теплий вечір: наживо” на Радіо Relax.
Поділіться цією програмою з друзями!
Найкращі випуски
A-Ha - How Can I Sleep With Your Voice In My Head, 2003
Слухаємо перший офіційний концертний альбом норвезького гурту A-Ha. Його записали з першої спроби в останні тижні надзвичайно успішного тоді світового туру «Lifelines» у 2002-му році. В той час A-Ha відіграли концерти в країнах Балтії, по всій Європі, трішки в Азії та Південній Америці – загалом зібравши півмільйона глядачів. І цим записом вирішили закарбувати свої емоції і досягнення.
Chris De Burgh – High on Emotion (Live from Dublin), 1988
Цей виступ згодом став першим концертним альбом Кріса де Бурга. Над його релізом працював лейбл A&M Records. Існують вінілові і касетні версії. І ще й досі платівки із записом цього концерту вважаються справжньою знахідкою для меломанів і коштують немалих грошей.
Joe Cocker - Fire It Up Live, 2013
Квітневе шоу 2013 року в кельнській Lanxess Arena. Концерт тривав цілих дві години. Що мало б вражати, враховуючи вік Кокера – 69 років. Але він ніколи не дозволяв рокам ставати на своєму шляху та показав таку ж чудову гру, як і в молоді роки.
George Michael – MTV Unplugged, 1996
Виступ, записаний наживо в лондонській студії Three Mills у жовтні 1996 року для MTV Unplugged. Цей виступ увійшов до перевидання другого сольного альбому Джорджа «Listen Without Prejudice Vol. 1» у жовтні 2017 року. Тоді платівка очолила чарт альбомів Великобританії, вже вдруге через 27 років.
ERIC CLAPTON - Slowhand at 70 - Live at the Royal Albert Hall, 2015
В травні 2015 року Ерік Клептон одночасно святкував і своє 70-річчя, і 50 років у музичному бізнесі та 200-й виступ у культовому лондонському закладі, який займає особливе місце в його серці - у Royal Albert Hall.
Elton John «One Night Only – The Greatest Hits», 2000
Цей візуально приголомшливий і особливий концерт увійшов в офіційну дискографію Елтона Джона на відео та аудіо-носіях.
Celine Dion – A New Day... Live in Las Vegas, 2004
Це перший англомовний концертний альбом канадської співачки Селін Діон.
Sade - Bring Me Home. Live 2011
У 2011 році, після 10-літнього мовчання, Sade повернулася на сцену і провела незабутні концерти в багатьох країнах світу.
Dido і її живий виступ в Brixton Academy у 2004-му році
Протягом трьох серпневих ночей 2004-го року Dido виступала з туром “Life for Rent” в Brixton Academy, в одному з провідних лондонських музичних центрів.

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона