🔊
Sinead O'Connor — Nothing Compares 2 U

Мистецтво жити

Мистецтво жити
Життя - це мистецтво. Мистецтво бути, мистецтво досягати. Мистецтво легкості та спокою. "Мистецтво жити".
Слухайте у будні о 17:45 та о 18:45, на легкому та спокійному Радіо Relax.
Ми нагадаємо про головні істини, які роблять наше життя мистецтвом!

Партнер проекту - ТМ Villa Krim: особливе для особливих.


1. Приходячи додому ввечері, було б зовсім не зайвим разом із верхнім одягом знімати з себе... частину відповідальності. Адже, хоч там як, – далеко не все в цьому житті залежить від вас чи вашого контролю. Це означає, що ви не повинні контролювати буквально все у цьому житті. Знайте, це збереже вам настрій та ваші нерви. Подумайте про це після смачної вечері з улюбленою їжею та напоями.
 
2. Ризикуйте. Ви не повірите, але помилки роблять абсолютно усі. І краще плисти морем, аніж чекати погоди з того самого моря. Якщо єдине, що віддаляє вас від мрії - це страх, то розкладіть його на пазли. І ви зрозумієте, що, загалом, нічого не треба боятися. Ба більше, страх – може стати вашим партнером. Боятися варто власної бездіяльності на шляху до мрії, а не вигаданих перепон. Подумайте про це після смачної вечері з улюбленою їжею та напоями.
 
3. Не поспішайте. Багато людей все життя проводять у русі. Їм здається, що вони повинні постійно мчати - в майбутнє, від минулого, або ж з того місця, де вони зараз є. Насправді, нам не потрібно нікуди бігти. Зазерніть вглиб себе, і ви знайдете у собі величезний світ. Що б не відбувалося - смакуйте життя та усе найкраще, що в ньому є.
 
4. Навчіться “не думати”. Люди думають про те, як пройшов їх день. Люди переймаються про завтрашній день. Ці думки відволікають від дійсності, від моменту «тут і зараз». Але ж життя це саме те, що відбувається саме тут і саме зараз. Насолоджуйтеся. Що б не відбувалося - смакуйте життя та усе найкраще, що в ньому є.
 
5. Для свята зовсім не потрібен привід. Вистачить вашого настрою та бажання. Хто взагалі сказав, що треба радіти тільки за календарем? Святкуйте саме життя! Насолоджуйтесь ним. Проявляйте спонтанність і влаштовуйте святкування просто так. А якщо запитають, то відповідайте: я святкую життя! Щоб не відбувалося - смакуйте життя та усе найкраще, що в ньому є.
 
6. Ставтеся до змін як до шансу на краще життя. Намагайтеся розцінювати погані, здавалося б, зміни, як можливість діяти по-новому, а не як кризу, від якої потрібно захищатися. Привчіться шукати та знаходити у будь-яких змінах те нове, що здатне змінити ваші справи на краще. Подумайте про це після смачної вечері з улюбленою їжею та напоями.
 
7. Як часто ви готуєте нові, складні страви? Візьміть за звичку, хоча б раз на місяць готувати щось із меню найкращих ресторанів. По-перше, це смачно. По-друге, це підвищує самооцінку та додає відчуття власної крутості. А ще, будь який смачний досвід - це завжди на краще. Що б не відбувалося - смакуйте життя та усе найкраще, що в ньому є.
 
8. Перестаньте відкладати себе на потім. Адже, як не крути, ви - головний герой свого життя. Ніхто не говорить про те, що потрібно стати егоїстом. Але не можна дарувати щастя і турботу всім навколо, а собі - аж в останню чергу. Бережіть себе і балуйте! Що б не відбувалося - смакуйте життя та усе найкраще, що в ньому є.
 
9. Кажуть, що немає нічого важчого, аніж зробити, щоб було легше. Ви ж зустрічали людей, які з легкістью ставляться до своїх проблем? Насправді в радості теж потрібно вправлятися. Вміння бути щасливим вимагає тренувань. Це свідомий вибір. Полягає він у набутті легкості та розумінні того, що вічних проблем просто не існує! Подумайте про це після смачної вечері з улюбленою їжею та напоями.
 
10. Дозволяйте собі маленькі радості, наповнюйте ними своє життя! Адже ви точно гідні кращого життя! Не простенького, сірого і дешевого. А якісного, здорового і красивого, а іноді - зовсім непрактичного і навіть неефективного. Знайдіть те, що буде свідчити про уважне і дбайливе ставлення до себе, і подаруйте це собі. Що б не відбувалося - смакуйте життя та усе найкраще, що в ньому є.
Поділіться цією програмою з друзями!
👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!
📱 Слухайте зі смартфона