🔊
Бумбокс — Люди (Acoustic Version)

Ідеальна подорож

Ідеальна подорож
Коли ви відпочиваєте - ніщо не має вам заважати. Адже відпочинок має бути ідеальним! Поради легкого та спокійного радіо Relax.  
Поділіться цією програмою з друзями!
Найкращі випуски
Aудіогіди
Якщо ви під час подорожі плануєте відвідати музеї, виставки та інші пам'ятки, скачайте заздалегідь екскурсійні аудіогіди на свої гаджети, наприклад в iTunes або Google Play. Таким чином, на екскурсії в тому ж Луврі ви заощадите від 5 до 20 доларів, якщо підете компанією або всією сім'єю.
Mонети
Під час подорожі необхідні монети, але у вас тільки паперові гроші? Розміняти, скажімо, 10 євро на дріб'язок в незнайомому місці досить проблематично, але вихід є: підходите до кавового автомату, опускаєте паперову купюру і тиснете «скасувати» автомат поверне гроші, але вже у вигляді монет.
Tаксі
Щоб заощадити на таксі в іншій країні, його можна замовити заздалегідь онлайн. Багато туристичні онлайн-агентства надають туристу можливість заздалегідь оплатити трансфер за кордоном. Оплачуючи трансфер заздалегідь через інтернет, ви можете заощадити від 20 до 60% вартості.
Банківська картка
Перед подорожжю обов'язково зніміть обмеження на використання банківської картки за кордоном. Крім того, дізнайтеся в банку, чи обслуговується ваша карта в тій країні, куди ви прямуєте. Так ви точно уникнете зайвих проблем під час подорожі.
Документи
Перед подорожжю відскануйте всі важливі документи. У разі крадіжки або втрати речей, у вас будуть копії паспорта, посвідчення особи, інформації про рейс, які можна легко знайти в смартфоні або планшеті.
Карта
Завантажте карту міста куди прямуєте. Перевагу надайте офлайн-версії, вона не вимагає підключення до інтернету. Адже інтернет у роумінгу - не з дешевих. А з офлайн-картою ви завжди будете знати, де знаходяться пам'ятки та ресторани безкоштовно. І навіть мовний бар'єр - не перешкода.
Листівки
Існує чудовий спосіб продовжити післясмак від подорожі та знову пережити приємні моменти: на пам'ять про кожен день подорожі надсилайте собі поштові листівки. Яке ж задоволення повернутися додому і ще раз пережити незабутні ці враження!
Обід
Не рекомендуємо обідати в закладах в місцях масового скупчення туристів. По-перше, ціни там будуть також "туристичними". А по-друге, там ви отримаєте мінімум смаку та обслуговування. Озирніться навколо та обирайте заклад, який відвідують місцеві жителі.
Питна вода
У країнах Азії питну воду потрібно купувати. Але в супермаркетах вона досить дорога. Кращий варіант зекономити - запитати у місцевих де розташовані автомати з водою. Як правило, вони стоять на вулицях, на яких не завжди можна побачити туриста. В Азіатських країнах таких автоматів досить багато, головне - пошукати.
Сувеніри
Купуйте сувеніри саме в перші дні відпустки. Якщо ви надумаєте купувати їх наприкінці відпочинку, то через брак часу можете придбати абищо. Та ще й втридорога. Придивляйтеся перші день-два і сміливо купуйте.
Раніше звучали ще раніше
👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!
📱 Слухайте зі смартфона