Легке та спокійне радіо
📻
LAFESTA — Ой, ти місяцю

Грай за своїми правилами

Грай за своїми правилами
Історії визначних особистостей, які не злякались перших поразок та здобули перемогу, продовжуючи грати за своїми правилами.
Поділіться цією програмою з друзями!
Найкращі випуски
Джон Толкін
Джон Толкін пережив першу світову війну, терпів злидні, не вступив до вузу. Але він грав за своїми правилами і продовжував писати розповіді про вигадані світи. Зрештою, Толкін очолив кафедру в Оксфорді, а його роман “Володар перснів” був перекладений 30-ма мовами світу і розійшовся мільйонними тиражами.
Джордж Сорос
Людина, яка зруйнувала Банк Англії, мільярдер Джордж Сорос - завжди грав лише за своїми правилами. Навчаючись у Лондонській школі економіки, він підробляв офіціантом і вантажником. Успіх прийшов до Сороса в Нью-Йорку, де він заснував власний хедж-фонд, а згодом і благодійний фонд, який допомагає сотням тисяч людей по всьому світу.
Олівер Стоун
Володар трьох «Оскарів» кінорежисер Олівер Стоун все життя грав за своїми правилами. Він мріяв писати романи і за ними ж знімати фільми. Але після відрахування з престижного Єльського університету Стоун пішов до армії. Він повернувся з війни у В'єтнамі з бойовими нагородами. Саме цей досвід і допоміг зняти перший з його легендарних фільмів.
Сільвестер Сталлоне
Сільвестер Сталлоне все життя грав за своїми правилами. Він працював детективом, продавцем, мийником вікон. В університеті Майамі, на відділенні драми, всі викладачі заявляли, що він "бездар". 6 років Сталлоне писав сценарії, які ніхто не читав. Але нарешті сценарій до фільму «Роккі» приніс йому понад 220 мільйонів доларів прибутку, блискучу кіно-кар'єру і всесвітню славу.
Джек Ма
Китайський бізнесмен Джек Ма до-ти 30 років безуспішно шукав роботу, та отримував відмови навіть у ресторанах швидкого харчування. Але Ма грав за своїми правилами. У 35 років він заснував компанію AlibabaGroup, яка зараз охоплює величезні інтернет-майданчики оптової та роздрібної торгівлі.
Джек Дорсі
Джек Дорсі, співзасновник Twitter, до 30-ти років кілька разів розпочинав власний бізнес. Його компанія з виклику таксі, кур'єра та аварійних служб через інтернет, що була заснована в 2006 році, швидко збанкрутувала. Але Джек грав за своїми правилами та ризикнув ще раз, створивши на основі SMS соціальну мережу для миттєвих повідомлень - Twitter.
Білл Гейтс
Перша компанія Білла Гейтса, яка займалася оптимізацією дорожнього руху для муніципалітету - зазнала фіаско. Але Гейтс та його товариші грали за своїми правилами і через кілька років наполегливої ​​праці заснували Microsoft, яка є найбільшим у світі постачальником програмного забезпечення для персональних комп'ютерів.
Фредерік Сміт
За перші два роки роботи компанія Federal Express, яку заснував Фредерік Сміт, втратила близько $ 27 млн. Рада директорів звільнила Сміта з поста СЕО. Тоді він вирішив грати за своїми правилами і почав розміщувати рекламу в популярних журналах і, що викликало особливе здивування, на телебаченні! Ефект перевершив усі очікування. Незабаром річний дохід компанії склав $ 60 млн.
Нік Вудман
Нік Вудман, творець камери Go Pro, завжди грав за своїми правилами. Якось після провального бізнес-проекту Нік вирішив перепочити і зайнявся серфінгом. Саме там йому спала на думку ідея створення камери для екстремальних видів спорту. Так народилася GoPro, легендарна екшн-камера, яка принесла Ніку понад 6 мільярдів доларів.
Опра Уїнфрі
Опру Уїнфрі звільнили з її першої телевізійної роботи, тому що керівництво вирішило, що на екрані вона виглядатиме недоречно. Але Опра грала за своїми правилами. Згодом вона відмовилася від ідеї схуднути, але ніщо не могло змусити її відмовитися від роботи, яка подобалася їй найбільше. Опра Уінфрі стала королевою телевізійних ток-шоу. І... мільярдером.
Тім Вестерген
Уявіть собі підприємця, який два роки не мав можливості платити зарплатню своїм співробітникам... Це Тім Вестерген, засновник музичного сервісу Пандора. Його гра за своїми правилами та віра у глобальний успіх - зробили свою справу. Зараз Pandora - це більше ніж півтори тисячи співробітників і фінансовий обіг у 600 мільйонів доларів.
Зараз в ефірі (що звучало раніше)
👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!
📱 Слухайте зі смартфона