Жити легко
Жити легко
Суттєва перевага XXI століття полягає в тому, що сучасна побутова техніка та гаджети звільняють нас від буденного клопоту і дарують більше часу для насолоди життям.
Дізнавайтесь про найцікавіші гаджети, які ви точно захочете мати.
Поділіться цією програмою з друзями!
Найкращі випуски
Відеодзвінок із Wi-Fi
Це супертехнологічний дзвінок-домофон оснащений камерою, датчиком руху і мікрофоном. Він зв'язується з вашим планшетом або смартфоном, повідомляючи, хто дзвонить у ваші двері, навіть якщо вас немає вдома, і ви можете поговорити з гостем, перш ніж впускати або не впускати його до себе.
Ванна Smart Hydro
Любителям поніжитися у ванній точно сподобається нова розробка бразильської компанії – повністю автоматизована ванна Smart Hydro. Керувати диво-ванною можна за допомогою смартфону, ноутбука, планшета, усних команд і навіть за допомогою звичайного стаціонарного телефону. Ванна здатна сама наповнюватися до зазначеного часу, регулювати кількість і температуру води, додавати піну і бальзам. Після водних процедур запускається функція зливу і дезінфекції.
Електрична зубна щітка
Любителі підкорювати усмішкою точно оцінять електричну зубну щітку. Вона має насадку у формі ромба, яка вдвічі ефективніша за звичайну щітку. Щетинки роблять 31 тисячу рухів за хвилину, вимиваючи наліт між зубами і вздовж лінії ясен. Ви точно можете бути впевнені в чистоті ваших зубів! Приємний бонус – дорожній кейс і USB-зарядка, що йдуть в комплекті до щітки.
Електрична паста-машина
Полюбляєте макаронні вироби? Тоді електрична паста-машина - точно ваш гаджет. Вона змішує інгредієнти, замішує тісто і робить близько 300 грамів пасти або локшини за десять хвилин. Експериментуйте з рецептами: використовуйте різні види борошна, додайте яйця, трави, спеції або, наприклад, овочевий сік. Ідеальний пристрій для любителів пасти.
Електронні палички для їжі
Це супер-розробка від китайської корпорації - розумні палички для їжі. Вони примітні тим, що з їх допомогою можна визначати склад приготовленої їжі, температуру страви, наявність шкідливих речовин, рівень pH і кількість калорій. З усіма даними про страву або продукти власник паличок може ознайомитися в спеціальному додатку для смартфона.
Електронний гарячий ніж
На перший погляд взагалі незрозуміло навіщо потрібен цей пристрій, проте він може стати незамінним помічником для людини, яка, наприклад, поспішає вранці на роботу і дорожить кожною хвилиною. Адже для того щоб зробити бутерброди потрібно чекати поки масло з холодильника підтане, перш ніж його можна буде намастити на хліб. А гарячий ніж допоможе зекономити дорогоцінний час.
Погодна станція
Власна погодна станція дозволяє дізнатися не тільки погоду, але і те, чим дихає людина. Іншими словами, цей пристрій може аналізувати склад повітря і визначати рівень вуглекислого газу, високий вміст якого не дуже корисний для здоров'я. Що вищий рівень вуглекислого газу, то вища стомлюваність людини, і то нижча її працездатність. Крім того, станція відстежує і рівень шуму в приміщенні. Всі зібрані дані передаються по Wi-Fi на мобільний.
Світловий будильник
Цей пристрій забезпечить максимально приємне пробудження. Будильник імітує світанок – за 30 хвилин до встановленого часу він змінюється від червоного відтінку до помаранчевого, поступово переходячи у жовтий відтінок денного світла. До світла додаються ще й звуки природи або улюблена радіостанція.
Система поливу Greenbox
Розумна система поливу стане чудовим помічником всім власникам приватних будинків і дач. Управління системою зрошення Greenbox здійснюється через будь-який девайс, який має доступ до інтернету, що дає можливість здійснювати полив дистанційно і не переживати за свої рослини та квіти, перебуваючи у від'їзді. Також пристрій враховує прогноз погоди, показники навколишнього середовища та відгуки інших людей вашої місцевості, щоб найбільш точно скласти графік поливу.
Зараз в ефірі Раніше звучало
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному