Бути Першим
Бути Першим
Шукаєте формулу успіху в житті? Скористайтеся рецептами видатних українців. Бізнесмени, новатори, лідери думок - перші люди у своїй справі розповідають свої історії на сторінках проекту БУТИ ПЕРШИМ. 
Поставте своє питання та отримайте можливість особисто зустрітись з відомою людиною! Щотижня - новий герой проекту. 
 
Учасники:
Леонід Каденюк
Сергій Гусовский
Олександр Ройтбурд
Андрій Курков
Артемій Троицкий
Иветта Деликатная
Ганна Деревянко
Віктор Карпенко
Андрій Халпахчі
та багато інших.
 
Організатор проекту: преміальний бренд «Перша Гільдія». Деталі на сайті pershi.com 
Поділіться цією програмою з друзями!
Найкращі випуски
Леонід Каденюк
перший та єдиний космонавт незалежної України родом із маленького села на Буковині! Кандидат технічних наук , генерал-майор ВПС та герой України ділиться своїми формулами успіху: вірити в свою мрію і рухатись до неї попри все, мати мету і багато працювати.
Сергій Гусовський
Сергій Гусовський - підприємець, депутат Київради, один із найвідоміших рестораторів України ділиться своїми формулами успіху: займатися тільки тим, що тобі цікаво, відчуватижуа де вівр - радість буття і смак від кожної щасливої миті.
Владислав Троїцький
Актор, режисер. Засновник Гогольфесту, театру Дах, гурту ДахаБраха. Ніколи не втомлюється, бо робить те, що цікавить його особисто. Радить знайти роботу, яку любиш, і відпочинок тобі не знадобиться. Що таке успішність, визначив для себе давно. Успішність за Троїцьким – це те, що ти можеш подарувати. Подарунок матеріальний – найнижчий рівень. А ось якщо ти можеш подарувати любов, знання, увагу, творчість, то ти – успішний.
Віктор Карпенко
або Босс. Засновник і голова Української асоціації тату та пірсингу. Починав з армійських татуювань, зроблених за допомогою гітарної струни, переробленої бритви та канцелярського чорнила. У підсумку – побудував тату-бізнес в Україні. Каже, що саме це і планував від початку. Прагнув зламати стереотипи і показати людям, що татуювання – це мистецтво. Вважає, що бізнес і творчість – подібні речі. А щоб досягти успіху в будь-якій справі, потрібно працювати і ще раз спрацювати, набуваючи потрібного досвіду.
Анна Дерев’янко
Директор Європейської Бізнес Асоціації. Людина, що знає про особливості українського бізнесу все. Отримує задоволення від усіх складових роботи, особливо від факту, що зі своєю професійною командою має змогу змінити щось в країні. Своїм досягненням вважає зміну ставлення бізнесу до влади і влади до бізнесу. Впевнена, що формула успіху полягає у бажанні – бажанні вчитися і працювати.
Зараз в ефірі Раніше звучало
03:05
Радіо Релакс
Легке та спокійне радіо
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному