Фітнес під час роботи
Фітнес під час роботи
Рекомендуємо кілька спосібів легко та спокійно підтримувати фізичну форму та гарний настрій під час роботи. Партнер проекту - ТМ "Фітнес формат".
Поділіться цією програмою з друзями!
Найкращі випуски
"Смачного!"
Заплануйте всі прийоми їжі протягом робочого дня. Перед ланчем та після краще прогулятися на свіжому повітрі. Під час їжі намагайтесь не думати про роботу, і тим більше не працювати. Інакше ви будете бездумно отримувати калорії, а не прислуховуватись до відчуттів свого організму.
Відчинені вікна
Відкривайте вікна. По-перше, провітрюючи приміщення, ми його охолоджуємо. Ми набагато більше втомлюємося на роботі, коли температура повітря 25 градусів і вище. По-друге, відкриваючи вікна, ми знижуємо концентрацію вуглекислого газу, який приводить до перевтоми.
Вмивання проти втоми
Вмивайтеся протягом дня. Після вмивання прояснюються думки, а ще воно допомагає зняти втому. Напевно, цей метод є складним для жінок, точніше для їх мейкапу. У цьому випадку досить потримати руки під холодною водою протягом 30 секунд, а потім злегка провести мокрими руками по шиї.
Домашня їжа
Не завжди в офісній їдальні або в кафе поблизу знайдеться хороший вибір смачної і корисної їжі. Приносьте з дому їжу в контейнерах. Необов'язково готувати цілий обід. Це можуть бути просто миті і порізані фрукти і овочі, сухофрукти, горішки або без дріжджовий хліб, политий оливковою олією.
Екран комп'ютера
Слідкуйте за екраном комп'ютера. Якщо ваші очі втомлюються в кінці дня, справа може бути в погано налаштованому моніторі комп'ютера. Офтальмологи рекомендують вибирати шрифти не менше 12-го кегля. Важливо, щоб с центр екрана був приблизно на одному рівні з вашими очима. І звичайно, не забувайте протирати екран від пилу.
Зарядка для очей
Робота за комп'ютером, штучне світло, посилена концентрація зорового сприйняття значно знижують продуктивність праці. Втому поборе зарядка для очей. Наприклад, часто поморгайте протягом двадцяти секунд, чи тримаючи голову нерухомо, виконуйте очима вправи, що нагадують цифру вісім.
Корисні напої
Пийте зелений чай або цитрусовий сік. Чай тонізує і змушує включатися організм в роботу. Цитрусові соки, апельсиновий або грейпфрутовий, не тільки допомагають підбадьоритися, але і дають енергію. Іншим альтернативним напоєм може стати проста вода з декількома краплями лимонного соку.
Красивий живіт
Красивий живіт не виходячи з офісу? Легко. Сядьте на стілець, випряміть спину і розправте плечі. Зробіть глибокий вдих і на видиху щосили втягніть живіт. Виконання по 50 таких втягувань хоча б тричі на тиждень допоможе вам привести в тонус м'язи живота.
Красивий прес
Красивий прес - мрія кожного. Його часом важко накачати навіть в залі, але є ефективна і дуже проста вправа на прес в офісних умовах. Сядьте в крісло, впираючись руками в сидіння. Зігніть коліна під прямим кутом до підлоги і починайте піднімати ноги до живота. 20 повторів щодня і ефект буде помітним вже через місяць.
Легке дихання
Щоб ні сталося на роботі, дихальна вправа нормалізує емоційний стан. Зробіть вдих, при цьому постарайтеся робити так, щоб грудна клітка і ребра залишилися на місці, але живіт «випнувся». Затримайте дихання на 1 — 2 секунди, і видихніть через ніс. Виконайте 10 разів, і стресу - як не було.
Перерва на спогади
Робіть перерви. У моменти, коли ви відчуваєте напругу, просто закрийте очі і зробіть кілька глибоких вдихів і видихів через ніс. Згадайте щось приємне, смішне або подумайте про того, кого ви любите. Вам відразу стане краще, а всі робочі проблеми здадуться менш серйозними.
Перерва щогодини
Чим би ви ні займались на роботі, намагайтесь щогодини робити 15-хвилинні перерви, щоб встати з-за столу, розім’яти затерпле тіло та дати відпочити своїм очам від комп'ютера або паперів. За цей час ваш мозок переключитися з поточних завдань і трішки відпочине.
Питна вода з льодом
Питна вода з льодом - фантастичний спосіб не тільки уникнути обезводнення, але і дати справжній імпульс вашому метаболізму. Крім того, вода з льодом допоможе вам спалити додатково 100 калорій на годину. І це при тому, що ви сидите і продовжуєте працювати. Хороший трюк?
Правильна постава
За правильну поставу відповідають м'язи спини і черевного пресу. Щоб підтримувати їх в тонусі, досить хоча б один раз на день притулитися спиною до стіни, так щоб, всі частини тіла були до неї щільно притиснуті. Зберігати такий стан необхідно не менше семи-десяти хвилин, глибоко дихаючи.
Рослини в горщиках
Замість того, щоб розмовляти з колегою з іншого відділу по телефону, встаньте і пройдіться до її кабінету. А ще заведіть кілька рослин в горщиках. Їх поливання і догляд за ними стануть додатковим стимулом піднятися і відійти від свого робочого місця.
Сила слова "Ні!"
Вмійте відмовлятися. Необов'язково йти обідати, коли йдуть всі, якщо ви не голодні. Необов'язково їсти печиво і торт з чаєм, якщо їдять все. Вам буде простіше відмовитися від непотрібних робочих перекусів, якщо у вас в сумочці є пара мандаринок або пакетик з мигдалем. Ваша фігура буде вдячна.
Спів вголос
Співайте вголос. Звісно, як що є можливість. Спів допомагає контролю над диханням. Співаючи ми отримуємо масу кисню, який дозволить вивільнити додаткову енергію (не плутати з адреналіном, який виробляється на сцені караоке-бару). А ще у того, хто співає, тонус підвищується сильніше, ніж у тих, хто просто слухає.
Стакан з водою
Нехай на вашому столі завжди стоїть стакан з водою. Кожен раз, коли ви дивитися на нього, робіть ковток. Як тільки склянка стає порожньою, знову наповнюйте її. Регулярне надходження рідини в організм необхідно і для травлення, і для шкіри (особливо, якщо перед вами стоїть комп'ютер, а збоку - батарея).
Струнка талія
Щоб отримати струнку талію, навіть не треба вставати з-за столу. Тримаючись за стільницю, зігніть ноги, трохи підніміть їх над підлогою і виконуйте повороти вліво-вправо. Повторюйте 40 разів. Ця вправа формує красиву струнку талію, зміцнює м'язи попереку та… дуже веселить ваших колег.
Ходьба по сходах
Про користь ходьби по сходах давно вже всім відомо. Тому, якщо у вас є можливість пройтися пішки, а не на ліфті чи по ескалатору - обов'язково нею скористайтеся. Адже ходьба допомагає покращити поставу та водночас знизити рівень холестерину в крові.
Зараз в ефірі Раніше звучало
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному