Такие разные
Такие разные
Говорят, что женщины любят ушами, а мужчины глазами. Считается, что женщины руководствуются эмоциями, а мужчины - логикой. Но действительно ли это так? Всё о женщинах и мужчинах, таких разных и таких похожих - в программе "Такие разные". 

Партнер программы - Торгова марка Гінодек. Гінодек – інноваційний підхід у лікуванні та профілактиці делікатних жіночих проблем. 


Поділіться цією програмою з друзями!
Найкращі випуски
«Чоловік любить очима, а жінка - вухами»
Як відомо, «чоловік любить очима, а жінка - вухами». У сприйнятті чоловіка головне місце займає те, що він бачить. Слухові та нюхові аналізатори у них розвинені слабше. У жінки ж велика частина вражень пов'язана зі сприйняттям звуків, зокрема, мови.
Багатозадачність
Як то кажуть, жінки - багатозадачні. Чоловік повинен зосередитися на одній справі, щоб добитися гарного результату. Жінка ж здатна робити кілька справ одночасно, і всі вони можуть завіршитися успішно.
Вільні руки або ні?
Жінки не люблять, коли у них вільні руки. Тому вони завжди носять із собою сумочку, але через брак сумочки підійде все що завгодно - віяло, рукавички, книжка, квітка. Чоловіки ж воліють носити речі в кишенях, а руки тримати вільними.
Генетичні коди
Після розшифровки генетичного коду людини з'ясувалося, що різниця між жінками і чоловіками складає цілих п'ять відсотків! І це не лише одна статтева хромосома (яу відомо, у чоловіків XY а у жінок XX), але 1 майже півтори тисячі генов.
Сексуальні бажання
У чоловіків гіпоталамус майже в півтори рази більше ніж у жінок. Це область, в який гормон тестостерон стимулює сексуальні бажання. А тестостерону у чоловіків в 15 разів більше ніж у жінок. Тож ясно, чому чоловіки сексуально активніше.
Час сексуальних бажань
Як кажуть французи: “Найбільша прикрість в коханні - це те, що годинники бажань б'ють в різний час”. Час сексуальних бажань у чоловіків - ранній ранок, у жінок - вечір після 10-ї. Взагалі ж пік чоловічої сексуальності припадає на весну і літо, а у жінок - на початок осені та зиму.
Чия шкіра чутливіше
Шкіра жінок володіє чутливістю, в 10 разів більшою, ніж у чоловіків. Саме ця різниця пояснює, чому у чоловіків зморшки з'являються пізніше і в меншій кількості, ніж у жінок. А також, чому жінки потребують більше часу та грошей на догляд за шкірою.
Що таке жіноча інтуїція
Чоловік схоплює і оцінює ситуацію в цілому, жінка, скоріше, фіксує свою увагу на дрібницях. В силу інтересу до дрібниць жінки значно спостережливіші, і це служить джерелом знаменитої жіночої інтуїції. Аргумент «я відчуваю, що це так» - з жіночого арсеналу.
Як ми бачимо світ
Жінки і чоловіки в буквальному сенсі бачать світ по різному. Так, чоловіки можуть розібрати найдрібніший почерк і краще бачать у темряві. Зате колірне сприйняття - не найсильніша сторона чоловіків. Жінки розрізняють до ста мільйонів відтінків, тоді як представники сильної статі часто не здатні вловити різницю навіть між червоним і зеленим. А ось жінок-дальтоніків не буває.
Як ми носимо важкі речі
Піднімаючи важкий предмет, жінка намагатиметься перемістити його на бік. Чоловік несе вантаж перед собою. Це пов'язане не лише з силою рук, але й з тим, що, як кажуть в одному відомому фильмі, що “центр ваги у жінок в іншому місці”.
Як ми одягаємось
Одягаючись, жінка спершу одягне сорочку, потім - штани. Чоловіки зазвичай поступають навпаки. Також ми по-різному одягаємось після душу - жінка, навіть з короткою зачіскою, обов'язково намотає на голову рушника. Чоловік же цього ніколи не зробить.
Як ми спимо
Під час сну електрична активність мозку чоловіків падає приблизно на 70%. А ось у жінок в цей же час було відзначено зменшення активності мозку лише на 10%. Таким чином, чоловік може зануритися в глибокий сон, а жінка не втрачає пильність.
Як ми стримуемо емоції
Жінки не приховують свої емоції, чоловіки, навпаки, стримують їх прояви, щоб не склалося враження, що вони втрачають контроль над ситуацією. До речі, псіхологі вважають, що надто стримувати емоції шкідливо для здоров'я.
Як ми чуємо один одного
У чоловіків слух гірше, ніж у жінок, і вони не здатні розрізняти звуки на більш високих частотах. Тому жінки наділені здатністю вловлювати найменші зміни в тональності і гучності голосу, що дозволяє їм, наприклад, помічати зміну емоцій у співрозмовника.
Як росте волосся
Чоловічі статеві гормони сприяють росту волосся на тілі й на обличчі, але не на голові. Саме тому волосся на голові у чоловіків ростуть повільніше, ніж у жінок. Жіночі ж статеві гормони сприяють зачискам з довгого волосся.
Який в нас зір
Оглядаючись на поклик, жінка зазвичай повертає тільки голову. Чоловік розгортає і корпус, оскільки у нього набагато менш гнучка шия. До того ж, кут огляду у жінок значно більше, вони мають панорамний зір, тоді як чоловіки - тунельний.
Зараз в ефірі Раніше звучало
Раніше звучало ще раніше
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному