Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
SECRET FOREST — Океани

Довгий пошук, натхнення, довершеність — таємнича історія нішевих парфумів Mancera

Довгий пошук, натхнення, довершеність — таємнича історія нішевих парфумів Mancera
20.02.2023
564
Останні промені сонця поринають за небосхил, а безмежна Аравійська пустеля все ще випаровує тепло, наповнюючи сухе повітря відчуттям затишку. Десь далеко химерні вогники творять нову реальність, запашні спеції пробуджують тонкі відчуття й потроху стихає світ. Дивовижні парфуми Mancera увібрали чарівність Сходу та вишуканість французького стилю, поєднали дві культури в довершений витвір мистецтва. Подорож Pierre Montale

Історія бренду Mancera почалася 20 років тому, коли Pierre Montale «мав побачення із долею» в далеких куточках Аравійського королівства. Натхненний красою та прихованими таємницями східного світу, він створив перші композиції з бездоганно чистих класичних ароматичних матеріалів, таких як троянда, ладан, амбра, кедр.

Повернувшись на батьківщину у 2003 році, парфумер презентував свої творіння під брендом Montale. Одним з головних компонентів-основ став уд — «дерево богів». Запашну азійську субстанцію зазвичай використовують у регіоні Перської затоки та в Саудівській Аравії.

Натхненний нескінченними варіаціями комбінацій, Pierre Montale чудово презентував уд на Заході. Бренд здобув велику популярність і дав початок новим творчим пошукам митця.Батько й донька — творчий союз Mancera

2008 року Amelie & Pierre Montale заклали основи нового бренду Mancera. Він втілив захоплення доньки дизайном і неперевершену майстерність батька-парфумера. Amelie стала художнім керівником проєкту. Вона — далекоглядний фотограф і художниця, захоплена ар-деко й закохана в аромати, в яких розвивалася із самого раннього дитинства.

Їм вдалося створити лінію, яка підкреслює чистоту форм, стилізацію візерунків, багатство матеріалів. Порядок, колір і геометрія з позолотою, макасаровим деревом, перламутром або інкрустацією сріблом, міддю, латунню посилюють розкішні аромати в східних кольорах. У травні 2015 року Mancera відкривається біля Єлисейських полів у розкішному бутику.

Гайд із парфумерії бренду 

Виняткові, чарівні, незабутні східні еліксири представлені різними лінійками ароматів. В асортименті бренду є колекція з удовою основою, що продовжує традицію Montale. 

  • У Aoud Blue Notes дорогоцінна деревина огорнена фруктовим серпанком з ванільними та трояндовими півтонами.
  • Aoud Cafe розкриває неперевершеність кави, має оригінальне та чуттєве сухе звучання.
  • Aoud Exclusif презентує шкіряні мотиви, він натхненний парфумерними ритуалами предків.
  • Aoud Lemon Mint дарує віяння свіжості, іскриться цитрусовими відголосками.
  • Особливо містичний Aoud Line випромінює потужний аромат деревини, поєднаної з трояндою, малиною і листям пачулів.
  • Aoud Vanille — співзвуччя уда із пряно-слолодкою спецією.
  • Sand Aoud — провокаційний і захопливий аромат, злегка гіркуватий, але напрочуд поблажливий, з «відтінком темряви».
  • Wild Rose Aoud чудовий для повсякденного використання, він випромінює легку красу, яка вабить серце.

Лінійка Wild випробовує можливості анімалістичних акордів. Вона випромінює дику енергію первинних інстинктів у багатогранному парфумерному обрамленні. Наприклад, яскравий Wild Cherry чарує поєднанням дикої вишні, цитрусів, квітів, мускусу та ванілі. Це колоритне містичне пробудження. Солодкий та чуттєвий Wild Candy занурює в мандри й пропонує подорож до серця дикого острова. Динамічний Of The Wild — це ольфакторний транс, контрольований політ над нашими «внутрішніми континентами». Вдихніть, розправте крила й поверніться до себе, просвітлені й натхненні. Wild Leather — потужний харизматичний аромат с акцентами шкіри. 

Серія Garden рясніє квітковими та фруктовими акцентами. Це легкі, ніжні, чуттєві й глибокі аромати. Lovely Garden запрошує в пишний розарій з фруктово-мускусним шлейфом. Це спогад про лагідний сонячний день у тіні лимонного дерева. Musky Garden — чудовий фруктовий коктейль із зелено-мускусним шлейфом, спогад про літо, відпочинок у тіні кипариса.Колекція L'or наповнена світлом, вона наповнює гармонією та натхненням. Нескінченно жіночний Feminity має пудрово-фруктову основу, він розкішний і спокусливий, це ароматна данина фемінності. Композиція довершує самовідчуття, вплітається в ауру. Instant Crush — це хвиля елегантності, яка поєднує цитрусові та сандалове дерево з непереборною ваніллю та гострим імбиром. Melody Of The Sun оповідає про подорож сонця, схід та захід і знову початок нового дня. Унікальний аромат є спогадом про нескінченне світло, сяє наче усмішка.Група ароматів Line оформлена в одному стилі зі смужками на флаконах. Колекція містить три композиції: класичну Black Line, трав’янистий Aoud Line та Lemon Line з цитрусовими нюансами, Усі вони пронизані східними мотивами.

Відкрийте для себе загадковий світ Mancera! Випробовуйте нові відчуття й відшукайте свій досконалий аромат. 

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона