Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Glenn Medeiros — Nothing's Gonna Change My Love For You

Чи варто економити на вхідних дверях: топ-5 рекомендацій для правильного вибору

Чи варто економити на вхідних дверях: топ-5 рекомендацій для правильного вибору
15.02.2023
433
Щоб дім слугував справжньою фортецею, варто правильно вибрати вхідні двері в будинок. Так, в першу чергу ми хочемо, щоб конструкція була надійною, естетичною, а бажано ще й бюджетною. Але ви здивуєтесь, як багато конкретних порад вам можуть надати експерти у відповідь на такий зрозумілий, але узагальнений запит — купити вхідні двері. Спробуємо розібратися в цій статті.

Поставте собі 3 питання

Вхідні двері — це покупка, яку ви робите раз на багато років. Витратьте трохи часу, щоб точно зрозуміти, що вам потрібно. І залежно від цього обирайте двері вхідні металеві або дерев’яні. Почнемо з трьох важливих питань.

1. Куди потрібні двері?

Одна справа, якщо вам потрібно поставити вхідні двері у квартиру. І зовсім інша — якщо потрібно купити вхідну групу для приватного будинку. В останньому випадку експерти рекомендують звернути увагу на:

 • Вибір матеріалу, стійкого до перепадів температур та підвищеної вологості.
 • Наявність наповнення для створення додаткової теплоізоляції (наприклад, мінвата).
До речі, якщо це двері для приватного будинку, то для додаткового захисту поверхні від екстремальних погодних умов багато майстрів рекомендують встановлювати невеликий навіс (козирок).

Якщо ж говорити про двері вхідні сучасні, призначені для квартири, тут важливими факторами вибору стануть:

 • Вибір найбезпечнішого варіанту (в цей параметр входять і надійні замки, і міцне полотно дверей).
 • Організація запахо- та шумоізоляцій, щоб неприємності з під’їзду залишалися за межами вашої квартири.
Отже, на перше питання ми відповіли. Рухаємося далі.

2. Наскільки для вас важлива безпека?На перший погляд, це питання має лише одну відповідь: максимально. Але не кваптеся. Кожен із нас живе в різних умовах. Хтось часто подорожує у справах, хтось мав негативний досвід з відмиканням дверей у минулому, хтось живе в досить небезпечному районі. Зрозуміло, що безпекова функція дверей в таких випадках буде основною. Але бувають й інші ситуації. Наприклад, ви мешкаєте в житловому комплексі, який цілодобово охороняється, або ваше житло на сигналізації.

Тому ви маєте чітко розуміти, на який рівень безпеки під час встановлення вхідних дверей ви розраховуєте. Базові рекомендації звучать так:

 • Обирайте товщину металу від 1,5 мм.
 • Комбінуйте замки: так, краще встановлювати два замки різних типів, наприклад, сувальдний та циліндровий.
Якщо ж питання безпеки для вас надважливе, подумайте про встановлення дверей з додатковим пакетом обладнання захисту від злому RC 2, RC 3 або RC 4. Залежно від ступеню захисту пакет включає в себе замки із захистом від висвердлювання, ручки, захищені від витягування, приховані петлі, штирі-антизрізи, скло-триплекс тощо.

3. Який ваш бюджет?

Насправді це вихідне питання: скільки ви готові витратити на нові двері. Але поставтеся до нього гнучко. Встановіть собі приблизний бюджет, сформуйте низку запитів, про які ми тільки що говорили, а далі… будьте готові до компромісів:

 • Можливо, вам потрібно буде витратити трохи більше запланованого, виходячи з ваших вимог.
 • Можливо, вам потрібно відмовитись від частини вимог, щоби вкластися в конкретну суму.
Звісно, кожен з нас хоче купити високоякісний товар за порівняно невеликі гроші. Але ми розуміємо, що найкраща реальна можливість зекономити — спіймати знижку на бажаний товар. Так, наприклад, бренд Hörmann зараз пропонує двері вхідні IsoPro 65 за акційною ціною. За посиланням https://www.hormann.ua/global-content/news/akcija-na-vkhidni-dveri-hoermann/ на вас чекають дуже приємні новини.

Головні поради експертів

У більшості випадків, якщо ви чесно, докладно та продумано відповісте на три озвучених питання, консультанти порадять вам кілька конкретних моделей. Але давайте наостанок послухаємо 5 важливих порад експертів.

 1. Подбайте про замки. Навіть найнадійніші двері не принесуть вам щастя, якщо ви не продумаєте питання с замками. Обирайте надійного виробника. Саме компанії, які вкладаються в дослідження та постійно тестують конструкцію замків, вдосконалюючи її, мають бути в фокусі вашої уваги. Дешеві замки відкриваються швидко, надійні — гарантують зламостійкість.
 2. Спитайте про ребра жорсткості та антизрізи. Це ще один спосіб ускладнити життя крадіям: що більше цих елементів, то надійніше конструкція. 
 3. Подумайте про приховані петлі. Такі петлі неможливо зрізати, оскільки зловмисник їх не бачить. Вони прекрасно зарекомендували себе з точки зору безпеки.
 4. Думайте про здоров’я. Під час вибору наповнювача краще надавати перевагу екологічним наповнювачам. Запитайте у продавця дверей екологічний сертифікат. 
 5. Не економте. Двері обираються раз на багато років і виконують надважливу функцію в нашому житті. Товщина металу, кількість та якість замків, зовнішній вигляд, нарешті, бренд виробника — з усього цього складаються надійні та стильні сучасні двері. Економія тут може обернутися безпековими проблемами. Або вашим невдоволенням від зовнішнього виду вхідних дверей. Що, повірте, теж прикро.
А ще пам’ятайте: які б двері ви не вибрали, за ними все одно важливо доглядати. Змащення петель та своєчасна корекція конструкції — це той мінімум, якого необхідно дотримуватися, щоб навіть найкращі двері служили вам ще довше.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона