🔊
Ivan Navi — Біжи По Небесах

10 найкорисніших новорічних лайфхаків

10 найкорисніших новорічних лайфхаків
13.12.2017
6910
Новорічні свята - завжди привід не тільки для радощів, а й для приємних клопотів. Та підготуватись до свят можна ще легше та спокійніше, користуючись новорічними релакс-лайфхаками.

1. Якщо вам подобається традиція прикрашати двері новорічним вінком, то знайте: його нескладно зробити самим. Виріжте кільце бажаного розміру з картону, степлером прикріпіть до нього стрічку, за яку будете вішати вже готову прикрасу. Візьміть мішуру зеленого кольору, та обмотайте кільце – кінці мішури можна також прикріпити степлером або ж приклеїти. Прикрасьте вінок, прикріпивши цукерки, шишки, іграшки – все, на що вистачить фантазії.

2. Ще одна ідея для дизайну – зробіть з використаної лампочки симпатичного пінгвіна. Розмалюйте лампочку фарбами, покрийте лаком та зробіть шапочку для прикраси – її можна зв’язати або просто сконструювати з тканини. З широкої стрічки можна зробити шарф, а вузьку стрічку чи мотузку приклеїти або прив’язати до основи лампочки – тоді ви зможете повісити іграшку на ялинку.3. Чудова ідея для декору кухні – святковий холодильник. Декілька елементів, вирізаних з картону, перетворять світлий холодильник на привітного сніговика. Необхідні елементи: ніс, рот, очі, ґудзики та шарф, який можна зробити й з мішури. Прикріпіть ці елементи звичайним скотчем.4. Любите живі ялинки, але шкодуєте, що вони швидко осипаються? Пригадайте, куди ви зазвичай ставите святкове дерево. Дуже часто ялинку встановлюють біля батареї чи обігрівача, а так ялинка довго не протримається. Знайдіть більш прохолодне місце в домі, або принаймні максимально відсуньте ялинку від джерел тепла.5. Ялинку можна зробити більш пухнастою за допомогою зеленої мішури. Обмотайте нею гілки ще до того, як прикрашати дерево іграшками. Така ялинка виглядатиме об’ємною і казковою, навіть якщо вона невеликого розміру.6. Ще один секрет дивовижної ялинки: обмотайте гірлянду навколо її стовпа. Це створить ефект світіння дерева зсередини, а всі ялинкові прикраси будуть казково сяяти. Необов’язково брати різнокольорову гірлянду – навіть звичайна, без різних режимів і одного кольору створить бажаний ефект.7. Якщо у вас залишились старі ялинкові прикраси, що вже набридли, або їх зовнішній вигляд вас не вражає – є ідея. Покрийте іграшку лаком та нанесіть блискітки – і ви отримаєте зовсім іншу на вигляд прикрасу. А якщо у вас є однотонні кульки, ви можете розфарбувати їх чи нанести малюнок, а вже потім покрити лаком і блискітками.8. Новорічну атмосферу допоможе створити не тільки сама ялинка, а й окремі прикрашені гілки у вазах – їх можна поставити на столі, на полицях або ж навіть підвісити.  Це можуть бути штучні гілки (запасні для ялинки) або натуральні, які ви можете попросити у продавців ялинок – зазвичай вони раді віддати кілька гілок, що відламались при перевезенні дерев.9. Не треба чекати новорічного застілля, щоб відчути настрій свята – робіть святковими звичайні страви вже тепер. Наприклад, броколі можна викласти на тарілку у вигляді ялинки, прикрасивши круглими шматочками інших овочів. А зі звичайних двох-трьох оладок, кількох ягід та джему чи сметани можна зробити позитивного сніговика.10. Щоб свята пройшли весело та приємно, створювати святковий настрій варто заздалегідь. А допоможе у цьому Музика зимових свят  – вмикайте найкращі новорічні композиції вже зараз, а у передсвяткові дні здійснюйте під них усі приготування. Так ваш настрій покращиться і новорічні клопоти стануть приємнішими, а страви, що ви готуєте до святкового столу – смачнішими.Тож нехай передсвяткова пора стане для вас легкою та спокійною та приносить лише радісні емоції!

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона