🔊
Gontiti — Pirouette

Handmade валентинки: 7 найкращих ідей

Handmade валентинки: 7 найкращих ідей
13.02.2023
1577
В той час, коли в крамницях можна придбати абсолютно все, саморобні листівки та подарунки мають особливу цінність. А кращого приводу створити щось власноруч, аніж День усіх закоханих, годі й шукати. Адже отримати  любовне зізнання, та ще й з душею зроблене коханою людиною, надзвичайно приємно – тим більше, часу на це піде небагато.

Погодьтеся, важко уявити валентинку без класичного символу закоханих – серця. Зробити рівне серце будь-якого розміру просто – лише зігніть аркуш паперу потрібного кольору та виріжте краплю, одна сторона якої – місце згинання аркуша. Розгорнувши «краплю», ви й отримаєте абсолютно симетричне серце. Ця навичка стане вам у нагоді при виготовленні більшості валентинок.
 
1. Зробіть одне серце з кольорового паперу, і декілька зі звичайного. Покладіть білі серця на кольорове, скріпіть їх степлером посередині на зразок книжки. Заповніть міні-блокнот словами любові – і валентинка готова. Звісно ж, її також можна прикрасити блискітками чи малюнком та прикріпити стрічку – тоді ви зможете підвісити її куди забажаєте. Також можна зробити всю валентинку кольоровою, вирізавши усі серця з різнокольорового паперу. 2. Для цієї валентинки вам також знадобляться різнокольорові серця одного розміру, а також конверт. За допомогою голки нанизайте серця на білу нитку так, щоб у вас утворилась невеличка гірлянда. На початку гірлянди закріпіть нитку вузликом, а кінець нитки має стирчати з конверту, призначеного для валентинки. Уявіть як приємно отримати конверт, в якому на перший погляд одна ниточка, а насправді – гірлянда сердець, на одному з яких – ваше зізнання.3. Виріжте з кольорового серця спіраль, починаючи з нижнього кута та рухаючись до центру. Аркуш білого картону зігніть навпіл і покладіть так, щоб ваша листівка відкривалась знизу наверх. Початок спіралі, тобто найбільше серце, приклейте до верхньої частини валентинки, а найменше серце – до нижньої. Дайте клею висохнути, і об’ємна листівка готова – залишилось тільки  написати декілька приємних слів : )4. Мабуть, найшвидший та найпростіший спосіб – зробити валентинку-закладку. Виріжте з кольорового картону чи фетру два серця – більшого та меншого розміру. Менше серце приклейте (або пришийте) посередині більшого за верхні краєчки. Закладка готова! Закріпити її можна на сторінках книжки коханої людини, або ж у записнику чи щоденнику.5. Намалюйте на валентинці гру в хрестики-нулики, де замість однієї з позначок – серце. Або ж нулі замініть серцями і нехай їх буде три в ряд – як символ того, що кохання завжди перемагає.: ) Якщо матимете трохи більше часу та натхнення, зробіть решітку об’ємною, прошивши листівку вовняними нитками. А серця можна вирізати з картону або фетру та наклеїти.6. Хто ж не любить печиво з віщуваннями – є щось чарівне та казкове у цих солодощах. Вдвічі приємніше буде отримати валентинку у формі печива, де замість віщування буде декілька приємних слів коханій людині.  Для неї вам знадобиться невелике (діаметром 8-10 см) коло з кольорового паперу, а краще – паперу для пакування подарунків із романтичним малюнком. Обережно з’єднайте та закріпіть протилежні сторони кола один раз, а потім ще раз – вже інші дві сторони. До цього не забутьте покласти папірець із зізнанням всередину.7. Нескладно зробити і солодку валентинку, або ж одразу декілька. Для цього зі звичайної маленької шоколадки потрібно зняти обгортку і замість неї зробити нову, з сердечками та привітаннями – на що вистачить вашої фантазії. Ще один варіант: так само прикрасити сірникову коробку, наповнену солодкими драже.Нехай День усіх закоханих буде романтичним та незабутнім!

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона