🔊
Andy Radovan — Glad To See You

Техніка, що додає життю легкості та спокою

Техніка, що додає життю легкості та спокою
30.01.2023
273
В буремні часи навіть звичайні справи потребують більше уваги та зусиль. Тому депресія та вигоряння загрожують як тим, хто працює в небезпеці, так і тим, хто мешкає у відносно безпечному місці та займається лише родинним побутом. Щоб знайти час на відпочинок та відновлення, варто подумати про справних помічників, яких легко обрати в інтернет-магазині Фокстрот.

Техніка для наведення чистоти

Посудомийна машина є не в кожній кухні. Іноді здається, що для неї не вистачить місця чи вона начебто не потрібна в родині з двох осіб. Але якщо порахувати, скільки часу йде на миття посуду після приготування та споживання сніданку, обіду та вечері, вийде той самий час, якого не вистачає на хобі чи спорт. До того ж, посудомийна машина заощаджує воду та засоби для миття. І звісно, відмиває посуд значно краще за найстараннішу хазяйку. Вартість – від 10 тисяч гривень.

Робот-пилосос теж ще поки скоріш виключення, чим правило для української оселі. Хоча звичайними пилососами користуються всі. Але прибирання за допомогою ручного приладу потребує не тільки часу та зусиль. В умовах відключень світла у робота-пилососа є ще одна важлива перевага – він працює автономно тоді, коли вам треба, навіть в темряві, а заряджається, коли є електрика. Вартість таких помічників зараз дуже доступна - від 3000 гривень.

Кухонна техніка

Мультиварки зараз «вміють» майже все: варити борщ та смажити м’ясо, пекти хліб та пиріжки,  повільно тушкувати чи готувати на пару. Є спеціалізовані функції, наприклад, для варки рису чи приготування йогуртів. А наймодніші зараз моделі вирисовують технологію су-від (sous vide, з французької – «під вакуумом»), яка зберігає більше вітамінів, робить страви соковитішими та кориснішими. Тож, мультиварка не лише збереже ваш час, але й додасть вашому меню нових смаків. Найпростіші моделі коштують від 1000 грн.

Кухонна машина чи комбайн теж не зайва річ на кухні. Навпаки, вона звільніть простір від декілька різних приладів: соковижималка, м’ясорубка, терка, шинковка, блендер, міксер - це далеко не всі функції комбайну. В довгостроковій перспективі комбайн забезпечить значну економію, якщо ви робитиме, наприклад, соки чи фарш власноруч замість того, щоб купувати готові. Тож, вартість від 3000 грн. швидко окупиться. 

Техніка для відпочинку та здоров’я

Домашні тренажери – чудова альтернатива походам до спортзалу чи пробіжкам на свіжому повітрі. Зараз важливо бути в формі попри все. Тож, якщо вдома є тренажер – треба лише скласти графік та перелік вправ, а потім виконувати їх так же старанно, як роботу в офісі чи хатні справи.

Масажери – те, що допоможе зняти напругу та больові відчуття після важкого дня. Існує безліч варіантів, від компактних ручних приладів до багатофункціональних та досить дорогих масажних накидок або крісел. Але для тих, хто багато часу проводить за кермом чи має суто сидячу роботу, це дуже ефективний варіант. Тож, не відкладайте турботу про себе на потім. І нехай легкості та спокою в вашому житті буде більше!

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона