🔊
Gontiti — Pirouette

Чоловічі браслети – увага на солідність

Чоловічі браслети – увага на солідність
21.01.2023
386
Сучасні чоловіки обожнюють ювелірні прикраси (правда підібрані гармонійно і в міру). Мануфактури, відповідають на цей попит тим що пропонують дуже класні чоловічі серії, де представлені різні вироби. І як стверджують експерти УкрЗолото, один із фаворитів серед сильної статі – це чоловічі браслети. Це не дивно, бо це універсальний аксесуар, прикраса, яка чудово поєднується з будь-яким образом і навіть комбінується з годинником чи перстнями або запонками.Масивні чи полегшенні?


Мануфактури пропонують чоловічі браслети з золота та срібла. Якщо говорити про золото, то використовуються різні сплави і навіть їх мікси. Отже придбати є шанс браслет з золота жовтого, білого або червоного. Не менш оригінально виглядають вироби для створення яких використовуються різні сплави. Дуже популярними вважаються моделі зі срібла. Тим більше що майстри використовують різні покриття та техніки обробки металу. А це дозволяє купити браслет чоловічий:
  • З чистого срібла;
  • З позолотою;
  • З чорнінням;
  • З родієвим покриттям (вдалий вибір якщо у вас чутлива шкіра або дерма схильна до алергії).
Також увагу сильної статі привертають вироби декоровані дорогоцінним камінням або вставками з емалі. Безперечно, дизайн у моделей зроблених для чоловіків більш стриманий. Крім того використовуються більш солідні види плетіння. Це не дивно, бо чоловічий браслет має витримувати активну експлуатацію і стильно виглядати на зап’ясті.

Сучасна чоловіча мода дуже толерантна і дозволяє створювати різні стильові мікси. Тобто ювелірні прикраси доповнюють не тільки вечірні образи, але і спортивний стиль чи наряд у стилі кежуал. До ділових костюмів браслети з золота чи срібла, каучуку чи шкіри теж підходять ідеально. Головне, щоб вони по стилістиці гармоніювали з годинником та іншими прикрасами (печаткою, наприклад).

Складно визначити які саме моделі користуються найбільшим попитом. Але головне що виробники пропонують різноманітні варіанти в плані дизайну. При цьому якість у всіх екземплярів висока, застібки надійні, а фасони – тільки актуальні.

Оскільки відрізняються вироби як по матеріалам, що використовуються для їх виготовлення, вазі, так і по складності виконання, дизайну, то і вартість у них різна.Головне, що ціна може бути як у високому сегменті так і в середньому і навіть бюджетном. Саме таке цінове різноманіття дозволяє всім бажаючим придбати чоловічий браслет. Тим більше, як стверджують експерти UkrZoloto купують чоловічі браслети і панянки – для подарунку своїм коханим. Це справді вдала ідея для подарунку і отримувач такого презенту залишиться дуже задоволеним.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона