Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Sting — La Belle Dame Sans Regrets

Лотереї онлайн – їхні види та особливості

Лотереї онлайн – їхні види та особливості
20.01.2023
1032
Головна перевага та особливість усіх лотерей полягає у тому, що виграти в них може кожен, хто придбав білет на своє ім'я. Більш того, навіть один лотерейний білет придбаний за 20-30 грн дає вам можливість зірвати джекпот на суму кілька мільйонів гривень.

Ще одна причина чому українці так люблять грати в лотереї, полягає в різноманітності подібних розваг. На спеціальних сервісах сьогодні можна знайти десятки різних ігор, які відрізнятимуться розміром виграшу, правилами, частотою проведення тощо.

Давайте дізнаємося детальніше, які види лотереї представлені на сайті УНЛ та які особливості й переваги має кожна з цих категорій.

Державні лотереї України

Класичний формат гри, який нам відомий ще з дитинства. Для того, аби отримати можливість виграти джекпот, потрібно:
  • зареєструватися на сайті;
  • придбати лотерейний білет – чим їх більше, тим більші ваші шанси на виграш;
  • відмітити числа, які ви вважаєте виграшними;
  • дочекатися трансляції гри та стежити, чи не випаде вибрана вами комбінація, якщо так – чекайте на дзвінок із привітанням від менеджерів сервісу.
В Україні є кілька лотерей, які входять до категорії державних, а саме: Супер Лото, Кєно, Лото Трійка, Лото Максима. Джекпот у них може коливатися від 2 млн до 13 млн гривень. Їхні трансляції відбуваються на регулярній основі (розклад можна знайти в описі лотереї).

Скретч-лотереї

Максимально проста та цікава гра, яка особливо подобається новачкам. Вона нагадує класичну скретч карту, де потрібно стерти основу, щоб побачити, що приховується під блискучим шаром.

Під час друкування білетів завчасно закладається окрема кількість виграшних номерів. Усе, що вам потрібно – це придбати декілька штук та стерти захисне покриття. Якщо вам пощастить, то саме ваш білет стане виграшним.

До речі, в скретч-іграх більші шанси на виграш джекпоту. Адже вони прямо пропорційні тому, яку кількість білетів ви купили.

Сьогодні скретч-лотереї доступні також в онлайн-форматі. Ви просто оплачуєте білет і стираєте захисний шар у віртуальному режимі.

Миттєві лотереї

Ця лотерея дає можливість виграти, витративши мінімальну суму грошей. Ставка в таких іграх починається всього від 1 гривні. Цифрові версії миттєвих лотерей стають ще цікавішими. Адже в них створюються різні яскраві сюжети: від спортивних до історичних.

Просто обирайте гру, сюжет якої вам сподобався. Найбільш популярними є:
  • Магічні Перемоги;
  • Дама Бубнова;
  • Підводні скарби;
  • Загублені кристали.
Усе, що вам потрібно – це вибрати гру, зробити ставку, натиснути на кнопку Грати та дочекатися, який випадковий квиток вам випаде. Якщо він виграшний, ви миттєво отримаєте гроші на карту.

Швидкий тираж

Головна особливість таких ігор полягає в тому, що вам не потрібно довго чекати на розіграш, адже він здійснюється кожні 5 хвилин. Це бліц варіант класичних лотерей, який дозволяє швидко отримати виграш. Такі ігри також відрізняються простими правилами та різноманітними сюжетами.

Лотереї на інтуїцію та креш-лото

Це дві здавалося б схожі за принципами категорії ігор. Проте, вони мають певні відмінності. У першому випадку під час гри ви можете розраховувати лише на шосте чуття – вашу інтуїцію, яка підказуватиме, яку ставку зробити та яку гру вибрати.

Креш-лотереї відрізняються цікавішим сюжетом. Вони створені для тих, хто любить контролювати усі процеси. Тут ви самі керуєте ставками та маєте можливість фіксувати виграш. Головне вчасно зрозуміти, коли потрібно зупинитись та забрати виграш.

Великий вибір розваг, які пропонують поціновувачам лотерейних розіграшів, можуть відлякати початківців. Втім, якщо детально ознайомитись із кожної категорією, ви зрозумієте, що правила гри зазвичай прості та прозорі, а виграші – цілком реальні. 

Партнерський матеріал


Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона