Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Johnny Hates Jazz — Shattered Dreams

Що таке елітна біжутерія і з чого вона зроблена

Що таке елітна біжутерія і з чого вона зроблена
27.10.2022
562
 

Дорогоцінні метали та камені завжди були у великій ціні, та активний розвиток промисловості допоміг світу моди отримати унікальне оздоблення — елітну біжутерію, більш доступну за вартістю. Спочатку справжніх поціновувачів у неї було небагато, але поява відомих брендів, які представили цю групу ювелірних виробів у новому світлі, значно збільшила увагу та популярність. В Україні найкраща елітна біжутерія на Gold.ua — тут можна підібрати браслети, каблучки, підвіски, сережками та багато іншого.


Якісні сплави: біжутерія класу еліт

Перші вироби із розряду біжутерії створювались на основі кольорових і благородних металів. З часом з’явились вироби із додаванням інших елементів, що дало можливість отримати більш оригінальні оздоби. Сьогодні під час виготовлення прикраси використовують різні техніки впливу, від обробки чи лиття до зварювання та пайки. І для цього якнайкраще підходять сплави. У ювелірному виробництві частіше за все використовують:

  • Латунь — змішують цинк з міддю та іншими добавками.
  • Бронзу — застосовують ті ж компоненти, що й у виробництві латуні.
  • П’ютер — робиться на основі олова.
  • Нейзильбер — має у своєму складі мідь, цинк, нікель.
  • Мельхіор — виробляється із марганцю, міді, заліза та нікелю.

Окремо варто виділити медичний сплав, який вважається більш чистим та підходящим людям зі схильністю до алергії. Така елітна біжутерія в Києві запропонована у великому асортименті магазинів Gold.ua, що дає можливість підібрати потрібну прикрасу всім охочим.Покриття елітної біжутерії

Кожна деталь прикраси у виробництві вкривається спеціальним дорогоцінним матеріалом. Це може бути золото, срібло або родій. Останній метал із платинової групи відрізняється своїми високими естетичними характеристиками, з якими в деяких випадках не зрівняється навіть золото. Оскільки родієве покриття може з часом стертись, його спеціальним чином покривають золото-срібними матеріалами. 

Біле золото покривають родієм, оскільки таке поєднання дає гарний білий колір. Якщо ж до сплаву додають спеціальні елементи, тоді отримують різноманітні кольори, включно з фіолетовим та чорним.
Вберегти срібні вироби від потемніння чи окислення також допомагає родій, тож купити елітну біжутерію доцільно з багатьох точок зору. А найголовніше те, що догляд за такими прикрасами малопроблематичний і можна обійтись без клопіткого чищення та натирання. Якщо ж стали помітні потертості на виробі, тоді завжди є можливість нанести нове покриття, щоб оздоба виглядала як нова.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона