🔊
Chris de Burgh — Always on My Mind

Найкращі фільми Мартіна Скорсезе

Найкращі фільми Мартіна Скорсезе
15.11.2018
4193
Мартін Скорсезе – один із найвпливовіших режисерів сучасності, що за життя отримав близько 105 різноманітних премій за свої роботи. Фільми цього режисера, актора та продюсера дійсно варті уваги. Ми підготували для вас добірку найкращих із них з нагоди Дня народження Скорсезе - 17-го листопада!
 
«Нью-Йорк, Нью-Йорк»
New York, New York (1977)
На концерті джазового оркестру Джиммі (Роберт Де Ніро) намагається познайомитись із дівчиною на ім’я Франсіна (Лайза Міннеллі), проте отримує відмову. Наступного ранку двоє випадково зустрічаються в холі готелю, де у кожного свої справи. Через проблеми з адміністрацією готелю Джиммі змушений швидко забратися звідти, і юнак сідає в таксі разом з Франсіною. Під час розмови в машині виявляється, що Джиммі – талановитий саксофоніст, і якраз має їхати на чергове прослуховування.

 
«Уроки життя»
Life Lessons (1989)
«Уроки життя» - перша новела з фільму «Нью-Йоркські історії». У відомого художника Лайонела Добі (Нік Норті) виходить писати картини лише тоді, коли в його житті відбуваються драматичні події. До чергової виставки художника обмаль часу, а нових робіт все немає. Раптом його асистентка та коханка Полетт (Розанна Аркетт) повертається з відпустки з новиною, що вона покохала іншого. Лайонел розпочинає боротьбу за серце коханої та до нього нарешті повертається натхнення.

 
«Епоха невинності»
The Age of Innocence (1993)
Нью-Йорк, 70-ті роки. Талановитий юрист Ньюленд (Деніел Дей-Льюїс) готується до весілля з Мей (Вайнона Райдер). Ньюленда знайомлять з Еллен (Мішель Пфайффер), кузиною матері Мей, дівчина нещодавно повернулася з Європи. Еллен збирається розлучитись із чоловіком через його чисельні зради, а Ньюленд намагається їй усіляко допомогти, адже він розуміє, що в суспільстві ставлення до такого вчинку може бути різко негативним. Згодом юрист розуміє, що попри те, що незабаром весілля з Мей, у нього з’являються почуття до Еллен.


«Володар часу»
Hugo (2011)
Париж, початок 1930-х років. 12-річний хлопчик Х'юґо Кабре (Ейса Баттерфілд) намагається вкрасти механічну іграшку, але власник крамниці Мельес (Бен Кінгслі) викриває його. З’ясувавши, що це не перша річ, яку хлопчик поцупив, Мельес намагається дізнатись, навіщо Х'юґо знадобились механічні деталі. Хлопець розповідає, що мріє полагодити механічну ляльку – вона належала його батькові, який загинув під час пожежі. Розлючений Мельес забирає у хлопця його записник, а засмучений Х'юґо слідує за ним до самого дому з надією повернути свої нотатки, де знайомиться з дівчинкою на ім’я Ізабель (Хлоя Морец).

 

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона