🔊
Carl Doy — In My Life

Сім кроків до справжньої весни

Сім кроків до справжньої весни
27.03.2018
3102
Надворі скоро обов'язково потеплішає, але прихід календарної весни відчувається не зразу і самопочуття може бути не таким уже й гарним. Адже даються взнаки перепади погоди, нестача вітамінів, яку досі важко поповнити – до пори свіжих фруктів та овочів ще далеко. Тож для вас – декілька корисних порад, як найкраще розпочати та провести весну, щоб ваш настрій та самопочуття були добрими.

1. Весняна втомлюваність, безсоння та поганий настрій можуть бути пов’язані з нестачею так званого «сонячного вітаміну» – тобто, вітаміну D.  Погодьтеся, взимку ми проводимо на сонці мінімум часу, а зараз у вас з’являтиметься можливість поступово поповнювати цю нестачу. Тож напрацюйте звичку робити перерви  в роботі, в які обов’язково виходьте на вулицю за своєю порцією сонячного світла.


2. В багатьох країнах з приходом весни прийнято затівати генеральне весняне прибирання. Ця традиція виникла невипадково, адже очищення простору допомагає наповнити будинок свіжістю та покращує настрій. Приміром, очищення матрацу пилососом покращить ваш сон, а після вологого прибирання усіх поверхонь дихати стане легше.


3. Організму не так легко пристосуватись до зміни світлового дня, особливо після переведення годинника на літній час. Слідкуйте за режимом, піклуйтеся про достатню кількість відпочинку та збалансоване харчування – зараз це важливіше, ніж будь-коли.


4. Додайте у ваше життя кольорів. Відмовтеся від сірого одягу та обирайте яскраві аксесуари, розмістіть біля робочого місця різнобарвну картину чи статуетку. А якщо ви давно хотіли відважитись на якийсь експеримент із зовнішністю, зараз найкращий час – яскраві зміни допоможуть вам швидше вийти з "зимової сплячки".


5. Побудуйте плани. Подумайте, які справи ви хотіли б завершити або розпочати цієї весни, як ви плануєте використовувати вільний час. Можете навіть продумати відпустку, наступну поїздку чи просто найближчі вихідні. Планування майбутнього завжди бадьорить та допомагає не розслаблятись та не падати духом.
 

6. Горіхи та сухофрукти – справжня знахідка для перекусу під час ранньої весни.  Заварюйте чай із сушеними фруктами, додавайте у ранкову кашу родзинки та мед, готуйте та пийте узвар. З такими простими правилами ви обов’язково відчуєте прилив бадьорості та енергії.
 

7. Саме навесні людині найлегше пристосуватися до змін, тому якщо ви хотіли, але досі не змогли привчити себе до якоїсь корисної звички, змінити місце роботи або завести домашню тваринку – ваш час настав ;)
 
Фото: tumblr.com

Лайфстайл Radio Relax: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Радіо Relax!

📱 Слухайте зі смартфона