Як слухати Радіо Relax, якщо немає ефірного мовлення
 
Якщо у вашому місті поки що немає мовлення Радіо Relax, або з різних причин сигнал недостатньо сильний для якісного прийому, рекомендуємо слухати нас через інтернет. У такому варіанті ви почуєте легке та спокійне радіо у відмінній якості, без перерв та інших перешкод.
 
Слухати на сайті
 
Найпростіший спосіб - зайти на наш сайт www.radiorelax.ua та натиснути велику кнопку "Слухати" в правому верхньому кутку. Після цього відкриється вікно плеєра, в якому ви можете послухати ефір, а також наші додаткові інтернет-канали мовлення.
                     

Також ви можете слухати радіо Relax на сайті http://onlineradiobox.com/ua/radiorelax.com.ua
 
Слухати в додатку TuneIn
 
Також ви можете слухати Радіо Relax на своєму смартфоні або планшеті за допомогою додатка TuneIn, який доступний для iOS, Android, Windows Phone і Blackberry. Адреса нашої трансляції в TuneIn: http://tunein.com/radio/Radio-Relax-1015-s131659/
 

Слухати на комп'ютері

Якщо вам зручніше слухати нас у програвачі на комп'ютері, завантажте спеціальний файл. Натисніть на це посилання правою кнопкою миші, оберіть "Зберегти як...", а потім відкрийте цей файл у будь-якій програмі, яка підтримує програвання онлайн-радіо. Наприклад, для Windows це Windows Media Player, WinAmpAIMPfoobar2000Media Player Classic. Для MacOS і Windows — iTunes. Для Linux/Unix — RhytmboxXmmsMPlayer. Для всіх операційних систем — VLC Media Player.


Мобільні додатки

Мобільний телефон - незамінний аксесуар, без якого Ви вже не уявляєте своє життя? Ми подбали про те, щоб зробити прослуховування радіо Relax ще зручніше. Завантажте мобільний додаток і слухайте ефір і додаткові канали мовлення, а також дізнавайтеся в будь-який момент ім'я та назву композиції, яка звучить в ефірі.

Офіційні мобільні додатки радіо Relax є для Android і для iPhone 

                    
         
                           


Легкого та спокійного прослуховування!

 
З будь-яких питань, пов'язаних з онлайн-трансляцією радіо Relax, звертайтеся за адресою info@radiorelax.ua. Ми обов'язково допоможемо все налаштувати так, щоб ви залишалися з радіо Relax завжди та всюди :-)
Зараз в ефірі Раніше звучало
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному