Безкоштовний
додаток
для

Забули пароль?
Увійдіть з допомогою
Єдина Країна! Единая Страна!
Авторизація
Або увійдіть з допомогою
Ласкаво просимо в Relax-клуб - місце для легкого і спокійного спілкування!
Ставши учасником Relax-клубу, ви зможете:
  • Публікувати свої записи і коментувати записи інших
  • Вигравати призи в закритих конкурсах
  • Отримувати запрошення на клубні заходи
  • Брати участь в ефірних акціях, не вводячи заново свої дані
  • Знайти однодумців та нових друзів
Реєстрація займе менше хвилини!
Стрічка клубу
16.12.2016 в 16:18
Але чудеса - це не те, що роблять інші люди. А то, що створює кожен з нас. Вони трапляються, коли звичайні люди роблять незвичайні вчинки. Бути дивом не означає вирішувати проблеми всієї земної кулі. Це означає здійснювати зміни у своїй вітальні, на своєму робочому місці, в своєму районі, в своєму співтоваристві.
Регина Бретт .
6
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб коментувати
08.12.2016 в 21:38
Иногда быть сильным – это не делать ничего, и наоборот – приложить силу – значит проявить слабость. Сила для меня – это в конечном итоге мудрость. Мудрость уместности.
6
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб коментувати
22.12.2016, в 20:15
sabadosh.yura
Це насправді мудро. Правильні дії - це чудово, але мудра "бездіяльність" - це "вищий пілотаж"... :) Я активно використовую це щодня: в суді я не виграю справи, а "допомагаю" своїм опонентам програвати... :) В карате існує поняття "іппон" - ідеал карате, т.т. перемога з одного удару (максимальний результат з мінімальними витратами :) ). Чудово це описав Іцхак Адізес як "спланована бездіяльність" (не просто "нічого не робити", але навіть не думати..., просто спострігами :) ).
3
27.12.2016, в 08:33
Наталья
Закон непривязанности, это не значит быть безразличным, это значит дать возможность другим личностям, без твоего влияния и давления, раскрыться, найти свой личный путь, принять свое правильное решение, а тебе остаться самим собой, не подстраиваясь под кого то, состояться самому
3
02.12.2016 в 08:54
Ось хоча б і Різдво. Зате який відчуваєш священний трепет, якими добрими поривами повнишся! Я завжди чекав цих днів як найкращих у році. Це радісний час – дні милосердя, доброти, всепрощення. Це єдині дні у всьому календарі, коли люди, наче за мовчазною згодою, вільно розкривають один перед одним свої серця і бачать у своїх ближніх, – навіть у незаможних і знедолених, – таких же людей, як і вони самі, що бредуть однією з ними дорогою до могили, а не якихось істот іншої породи, яким варто йти інакшим шляхом. А тому, дядечку, хоча це й правда, що на Різдво мені ще жодного разу ні золота, ні срібла не додалось, я все одно вірю, що воно приносить мені добро і буде приносити добро. Тож хай живе Різдво!

Чарльз Діккенс, «Різдвяна історія»
8
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб коментувати
04.12.2016, в 17:10
Maxim
Це прекрасна історія добра і повчання. Яка б не була екранізація цього твору - добрі вчинки винагороджуються, роблять людину людиною і вселяють надію в існування культурного та толерантного світу.
3
30.11.2016 в 23:00
Зима наближається...
Сніг і мороз насуваються,
Всі по хаткам своїм ховаються,
Із музикою зимових свят під теплою ковдрою
чаєм чи кавою зігріваються.
5
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб коментувати
20.11.2016 в 10:13
Якщо комусь чомусь дуже сумно чи погано, то нехай він нагадає собі свідомо і владно про те, що радість можлива, що вона є і буде. Хтось назвав таке твердження “заклинанням радості”. Може бути, це недалеко від істини. Якщо ви чогось хочете – ви повинні про це думати і ви повинні магнітом серця залучити це. Коли ви скажете собі “порадіємо”, – це ніколи не буде абстрактним безглуздям, але буде ліком особливим і мудрим. “Радість є особлива мудрість”.

М.Реріх “Ворота в майбутнє”
7
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб коментувати
Сторінка   1  2  3  4  5  ... Остання »
Зараз в ефірі Раніше звучало
13:52
Bj Thomas
Raindrops Keep Falling On My Head
Раніше звучало ще раніше
13:46
Mari Cheba
Svitlo For Y
13:43
Jason Donovan
Sealed With A Kiss
13:39
Louis Armstrong
La Vie En Rose
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному