Безкоштовний
додаток
для

Єдина Країна! Единая Страна!
Як слухати Радіо Relax, якщо немає ефірного мовлення
 
Якщо у вашому місті поки що немає мовлення Радіо Relax, або з різних причин сигнал недостатньо сильний для якісного прийому, рекомендуємо слухати нас через інтернет. У такому варіанті ви почуєте легке та спокійне радіо у відмінній якості, без перерв та інших перешкод.
 
Слухати на сайті
 
Найпростіший спосіб - зайти на наш сайт www.radiorelax.ua та натиснути велику кнопку "Слухати" в правому верхньому кутку. Після цього відкриється вікно плеєра, в якому ви можете послухати ефір, а також наші додаткові інтернет-канали мовлення.Також ви можете слухати радіо Relax на сайті http://onlineradiobox.com/ua/radiorelax.com.ua
 
Слухати в додатку TuneIn
 
Також ви можете слухати Радіо Relax на своєму смартфоні або планшеті за допомогою додатка TuneIn, який доступний для iOS, Android, Windows Phone і Blackberry. Адреса нашої трансляції в TuneIn: http://tunein.com/radio/Radio-Relax-1015-s131659/
 

Слухати на комп"ютері

Якщо вам зручніше слухати через спеціальні програми, встановлені на комп'ютері, тоді вам потрібно завантажити з нашого сайту спеціальні файли: для швидкого інтернету, для повільного інтернету. Натискайте на цих посиланнях правою кнопкою миші, вибирайте "Зберегти як ...", а потім відкривайте ці файли в будь-якій програмі, яка підтримує програвання онлайн-радіо. Наприклад, для Windows це Windows Media Player, WinAmpAIMPfoobar2000Media Player Classic. Для MacOS і Windows — iTunes. Для Linux/Unix — RhytmboxXmmsMPlayer. Для всіх операційних систем — VLC Media Player.


Мобільні додатки

Мобільний телефон - незамінний аксесуар, без якого Ви вже не уявляєте своє життя? Ми подбали про те, щоб зробити прослуховування радіо Relax ще зручніше. Завантажте мобільний додаток і слухайте ефір і додаткові канали мовлення, а також дізнавайтеся в будь-який момент ім'я та назву композиції, яка звучить в ефірі.

Офіційні мобільні додатки радіо Relax є для Android і для iPhone 

                    
         
                           


Легкого та спокійного прослуховування!

 
З будь-яких питань, пов'язаних з онлайн-трансляцією радіо Relax, звертайтеся за адресою info@radiorelax.ua. Ми обов'язково допоможемо все налаштувати так, щоб ви залишалися з радіо Relax завжди та всюди :-)
Зараз в ефірі Раніше звучало
10:27
Радіо Релакс
Легке і спокійне радіо
Раніше звучало ще раніше
10:23
Eros Ramazzotti
Un' Altra Te
10:15
Enrique Iglesias & Whitney Houston
Could I Have This Kiss Forever
10:11
Massimo Tagliata
Cera Una Volta In America
Приєднуйтесь до Радіо Relax!
Радіо Relax в мобільному